Samsung Total No Frost Buzdolabı İnceleme

bilginkurt Ağustos 25, 2021 150 okunma 0 yorum 1 dakikada okuyabilirsiniz
Samsung buzdolabı

Samsung’un Total No Frost buzdolabı dondurucuları serisi ile tomurcukta buz birikmesini engelleyin Buz kazıyıcınızı hurdaya çıkarın ve Samsung’un AO.com’da bulunan buzdolabı dondurucu serisiyle sıkıcı buz çözme işlemine veda edin.

Buzdolabınızın buzunu çözmek büyük bir güçlüktür. İster eriyen suyu kanalize edin, ister bir Antarktika kaşifi gibi inatçı buzları parçalayın ya da umutsuzca ekmeğinizin çözülmesini önlemeye çalışın, bu, ıslak bir mutfağa ve gerilim baş ağrısına giden tek yönlü bir yolculuktur. Neyse ki, Samsung’un Total No Frost buzdolabı dondurucuları serisi sayesinde tüm fiyaskodan kaçınabilirsiniz.

En yeni Total No Frost teknolojisini kullanan Samsung’un buzdolabı serisi, buz kristallerinin oluşmasını en başta durdurur. Sosislerinizi dondurucunuzdaki kutup tundrasından kurtarmak için artık arkeolojik bir kazı yapmanıza gerek kalmayacak, aynı zamanda buz çözmeye ayırdığınız zamanı güneşte piknik yaparak geçirebilirsiniz. Bu nedenle, şimdi tüm Samsung Total No Frost serisini kontrol ettiğinizden emin olun.

Ancak Samsung buzdolabı dondurucularında sevdiğimiz tek özellik bu değil. İşte serinin sunduğu süper harika özelliklerden sadece birkaçı…

Samsung buzdolabı

Samsung buzdolabı

Çift Soğutmalı Plus

Salatanız donmuş lapa dönüşürken brie’nizin yapışkanlaşmasından bıktınız mı? Artık endişelenmeyin: Samsung’un RS8000 modelleri, her biri hassas sıcaklık kontrollerine sahip iki ayrı hava akışını dağıtan ve yiyeceklerin iki kat daha uzun süre taze kalmasını sağlayan Twin Cooling Plus özelliğini içerir*. Ve en iyi kısmı? Yiyecek kokularını ayrı tutar ve yiyecek kokularının en sevdiğiniz tatları kirletmesini önler. *RSA1UHMG1/XEF ile karşılaştırıldığında.

Dijital İnverter Kompresör

Hepimiz, gezegeni ısıtmadan veya faturalarımızı hızla yükseltmeden daha soğuk yiyecekler isteriz. Samsung’un Dijital İnverter Kompresörü, ne kadar soğutma gerektiğine göre gücü ve çalışma hızını ayarlayarak buzdolaplarının tam da bunu yapmasına yardımcı olur. Bu, buzdolabının mükemmel bir sıcaklıkta kalması, sessiz kalması ve en önemlisi dünyanın çalışmasına mal olmaması anlamına gelir.

bilginkurt

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 66 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.

Ülkemiz, yabancı emlak yatırımcıları için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli gibi ekonomi merkezi şehirlerimizin yanında deniz turizmi ile ünlü şehirlerimiz de çok tercih ediliyor. Bodrum satılık daire veya Alanya satılık daire gibi şehirlerimizdeki satılık ilanları da çok fazla aranmaya başlandı.