Samsung Galaxy Yeni Whatsapp Güncellemeleri

bilginkurt Eylül 14, 2021 159 okunma 0 yorum 1 dakikada okuyabilirsiniz
Whatsapp Güncelleme

Samsung Galaxy sahipleri harika WhatsApp yükseltmesini diğer Android kullanıcılarından önce alıyor Gizli WhatsApp konuşmaları ilk olarak Samsung Galaxy telefonlarında yeni bir düzeye taşınıyor.

T3’ün bu hafta başlarında bildirdiği gibi, WhatsApp son zamanlarda kullanıcılara yeni özellik güncellemeleri sunma konusunda bir ilerleme kaydetti ve şimdi, ana akım haline gelmeden önce Samsung Galaxy telefon kullanıcılarına giden yeni bir WhatsApp özelliğinin haberini aldık.

Whatsapp Güncelleme

Whatsapp Güncelleme

Bu özellik, WhatsApp’ın uygulamaya giriş için şu anda üzerinde çalıştığı bir şey olarak 24 saatlik kaybolan mesaj işlevselliğine katılan ve 7 gün olan mevcut kaybolan mesaj işlevselliğini artıran 90 günlük kaybolan mesajlardır.

Aşağıda görülebileceği gibi, şu anda herhangi bir WhatsApp kullanıcısı, belirli bir sohbette etkinleştirildiğinde, 7 günlük bir süre geçtikten sonra o sohbetteki tüm mesajların ve medyanın silineceği anlamına gelen 7 günlük kaybolan mesaj işlevine erişebilir. . Bu özellik, gizlilik konusunda endişe duyan veya hassas sohbetlerin bittikten sonra silinmesini isteyebilecek kişiler için harikadır.

Bununla birlikte, şu anda WhatsApp beta programında yayında olan ve kısa süre içinde Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Samsung Galaxy Z Flip 3’e geleceği bildirilen uygulamanın yeni sürümünde, herkese dağıtılmadan önce, bu 7 günlük seçeneğe hem 24 saat hem de 90 gün katılır ve menü şu şekilde görüntülenir:

Kaybolan mesajlarla ilgilenenler ve zaten canlı olan 7 günlük seçeneği denemek isteyenler için, bu şekilde etkinleştirebilirsiniz.

İlk olarak, 7 gün sonra kaybolan mesajını görmek istediğiniz bir sohbete tıklayın. Ardından ekranın sağ üst köşesindeki üç nokta menü düğmesine tıklayın ve ardından “Grup bilgisi”ni seçin. Grup bilgisi menüsünde “Kaybolan mesajlar” seçeneğine tıklayın.

Ardından, kaybolan mesajların nasıl çalıştığını anlatan bir bilgi ekranı ile karşılaşacaksınız. Devam’ı tıkladığınızda, yukarıdaki sağdaki resim gibi görünecek olan kaybolan mesajlar menü ekranının kilidini açacaksınız. Ardından “Açık” düğmesine tıklayın ve bu sohbet için kaybolan mesajları açmış olacaksınız.

Bu, 24 saatlik ve 90 günlük seçenekler kısa süre içinde kullanıma sunulmadan önce size işlevselliğin bir tadına bakmanızı sağlayacaktır. Yukarıda belirttiğimiz gibi, Samsung Galaxy sahiplerinin bu güncellemeyi önce aldığı, diğer Android ve iPhone kullanıcılarının da kısa bir süre sonra takip ettiği bildiriliyor.

bilginkurt

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 66 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.

Ülkemiz, yabancı emlak yatırımcıları için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli gibi ekonomi merkezi şehirlerimizin yanında deniz turizmi ile ünlü şehirlerimiz de çok tercih ediliyor. Bodrum satılık daire veya Alanya satılık daire gibi şehirlerimizdeki satılık ilanları da çok fazla aranmaya başlandı.

KATEGORİLER