Samsung Galaxy S22 Özellikleri

bilginkurt_editor Ekim 06, 2021 166 okunma 0 yorum 2 dakikada okuyabilirsiniz
Galaxy S22

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi, güç tüketimini %25 azaltan düşük güçlü bir akıllı telefon OLED paneli geliştirmeyi başardığını doğrularken, Samsung Galaxy S22 gelecek yıl piyasaya çıktığında pil ömründe büyük bir artış olabilir gibi görünüyor. ” aynı zamanda “ışık geçirgenliğini %33 artırıyor”.

Haber resmi Samsung Display Newsroom’da yayınlandı ve firmanın polarizör içermeyen bir OLED ekranı nasıl yarattığını ayrıntılarıyla anlattı. OLED ekranlarda bugüne kadar yansımaları ortadan kaldırmak, 50 ila 100 mikron arasında kalınlık eklemek ve bunun sonucunda yayılan ışığın bir kısmını bloke etmek için bir polarizör kullanmak gerekliydi, bu da parlaklık ve canlılığı azaltan vuruntu etkisine sahip. Ancak şimdi Samsung, bir polarizör ihtiyacını ortadan kaldırmayı başardı.

Galaxy S22

Galaxy S22

Polarizör içermeyen ekran, birkaç gün içinde piyasaya sürülen ve şimdiden birçok satış noktası tarafından dünyanın en iyi katlanabilir telefonu olarak taçlandırılan yakın zamanda tanıtılan Samsung Galaxy Z Fold 3’te piyasaya sürülecek. Yeni teknoloji, özellikle katlanabilir telefonlar için kullanılıyor, çünkü ekran kalınlığındaki bu azalma, katlanır ekranın her iki tarafı da yararlanarak etkinlik açısından iki katına çıkıyor.

Ne yazık ki, Samsung’un bu polarizör içermeyen OLED ekranı oluşturmayı tam olarak nasıl başardığına ilişkin ayrıntılar resmi gönderide açıklanmadı ve yukarıdaki görüntü, Samsung’un yeni ekran teknolojisi olarak adlandırdığı “Eco²OLED™”in nasıl çalıştığını ima ediyor.

Samsung Galaxy S22 Teknik Özellikleri Nasıl?

Samsung Display’in Küçük ve Orta Ölçekli İşletme Bölümü başkanı Kim Seong-cheol, OLED teknolojisindeki atılım hakkında şunları söyledi:

“‘Eco²OLED™’, panelin ışık verimliliğini artıran ve aynı zamanda OLED’in temel yapısını değiştirerek güç tüketimini iyileştiren çığır açan bir teknolojidir. yenilikçi sürüş teknolojisi ve organik malzemelerin optimizasyonu.”

Burada, T3’te bu OLED ekran geliştirmesinin kulağa harika geldiğini düşünüyoruz. Sonuçta, kim daha fazla ekran parlaklığı istemez ki birlikte gelişmiş enerji tasarrufu? Kimse, o kim! Ekrana güç sağlamak için gereken daha az enerji, pilden daha az güç çekilmesi ve bunun sonucunda pil ömrünün artması anlamına gelir.

Gerçekten de, bu teknolojinin Samsung Galaxy Z Fold 3’te çıkışını görmekten çok mutlu olsak da, artık kaçınılmaz gibi görünen Samsung Galaxy S22’ye dahil olma ihtimali karşısında daha da heyecanlanmadan edemiyoruz.

Dahil edilmesi, önemli ölçüde daha parlak ekrana ve daha uzun pil ömrüne sahip bir Galaxy S22 serisi anlamına gelir ve bu, emin olduğumuz bir şeydir. her Android telefon kullanıcısı şampiyon olabilir.

Bu yazımızda Samsung Galaxy S22 Özellikleri hakkında bilgilendirme yaptık. Samsung Galaxy S20 Kamera ve Ekran Özellikleri hakında yazmış olduğumuz yazımızı da okumanızı öneriyoruz. Fikir ve düşüncelerini yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsin. 🙂

bilginkurt_editor

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 51 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.

Ülkemiz, yabancı emlak yatırımcıları için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli gibi ekonomi merkezi şehirlerimizin yanında deniz turizmi ile ünlü şehirlerimiz de çok tercih ediliyor. Bodrum satılık daire veya Alanya satılık daire gibi şehirlerimizdeki satılık ilanları da çok fazla aranmaya başlandı.

KATEGORİLER