Samsung Galaxy S22+ Özellikleri

bilginkurt_editor Şubat 09, 2022 88 okunma 0 yorum 1 dakikada okuyabilirsiniz

Samsung Galaxy S22 serisi, 9 Şubat lansman tarihi şimdi onaylanarak yakında Dünya’ya geliyor ve hattaki üç cihaz için de sızıntılar ve söylentiler yoğun ve hızlı bir şekilde geliyor.

Bunlar 2021’deki Samsung Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ve Galaxy S21 Ultra’nın halefleri olacak, ancak aynı zamanda Samsung Galaxy Note 21’in büyük çizmeleri de var.

Bu nedenle Galaxy S22, Samsung’un bir sonraki büyük amiral gemisi olacak ve Samsung Galaxy Note 21 iptal edildiğinden, şirketin bir yıldan uzun bir süre sonra çıkan ilk büyük geleneksel telefonu olacak. Samsung Galaxy Z Fold 3’ün S Pen stylus desteğiyle çıktığını ve kapaklı Samsung Galaxy Z Flip 3’ün amiral gemisi telefonlarla aynı fiyata piyasaya çıktığını gördük.

Samsung Galaxy S22’nin çıkış tarihinin ne zaman belirlendiğini henüz kesin olarak bilmiyoruz, ancak bir sızıntı 24 Şubat’ta mağaza raflarında olacağını öne sürdü. Samsung, cihazları ortaya çıkarmak arasında genellikle iki hafta bıraktığı için bu mantıklı olacaktır.

 

– S22 ve S22 Plus için benzer tasarımlar

– S22 Ultra için Galaxy Note benzeri yeni bir tasarım

– Tüm modeller için bir cam sırt

– Galaxy S22 Ultra için bir S-Pen yuvası

– S21 serisinden biraz farklı ekran boyutları

– Planlanan büyük kamera değişiklikleri

– Ultra hariç tümü için daha küçük piller

– Ultra için 1 TB dahili depolama seçeneği

Örneğin, 2021’in Samsung galaxy S21 serisi o yılın 14 Ocak’ta ortaya çıktı ve ardından 29 Ocak’tan itibaren satıştaydı.

Bu nedenle, biraz anlaşmazlık var ve bu telefonların ne zaman satışa çıkacağını resmi olarak öğrenmek için büyük açıklama etkinliğini beklememiz gerekecek.

Ne zaman indirime girse, siparişinizi hızlı bir şekilde almak isteyebilirsiniz, özellikle de bir S22 Ultra arıyorsanız, bir sızıntı, yüksek talep nedeniyle bunların teslimatının üç ay kadar sürebileceğini öne sürüyor.

bilginkurt_editor

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 58 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.

Ülkemiz, yabancı emlak yatırımcıları için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli gibi ekonomi merkezi şehirlerimizin yanında deniz turizmi ile ünlü şehirlerimiz de çok tercih ediliyor. Bodrum satılık daire veya Alanya satılık daire gibi şehirlerimizdeki satılık ilanları da çok fazla aranmaya başlandı.