Sage Smart Toast İncelemesi

bilginkurt Ekim 12, 2021 161 okunma 0 yorum 3 dakikada okuyabilirsiniz
Sage Smart Toast

Çıtır ekmeklerden hafif kızarmış ekmeklere kadar hepimizin favori kızartma tercihlerimiz var. Ve en iyi ekmek kızartma makinesi, her zaman mükemmel kızarmış ekmek dilimini almanızı sağlayacaktır. Ancak piyasada aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca şey olduğunda, hangisinin sizin için doğru olduğunu bilmek oldukça zor olabilir.

En iyi üst düzey ekmek kızartma makinesine yatırım yapmak, kızartma ihtiyaçlarınız için tüm farkı yaratabilir. Premium modeller ucuz değildir ve hepsi çok daha düşük maliyetli bir ekmek kızartma makinesinden önemli ölçüde daha iyi değildir. Ancak Akıllı Tost değil; hem akıllı görünümüyle hem de muhteşem tostlar yapmasıyla adının sözünü yerine getiriyor.

Akıllı Tost 2 dilimli ve 4 dilimli modellerde gelir bu inceleme 2 dilim ile ilgilidir ancak aynı yorumlar 4 dilim için de geçerlidir. Sadece daha büyük. Haydi millet, yapacak çok şey var.

Sage Smart Toast

Sage Smart Toast

SAGE SMART TOAST İNCELEME: FİYAT VE MEVCUT OLUP

Sage Smart Toast, çoğu büyük perakendecide mevcuttur ve pahalı bir kızartma kitidir 2 dilimli versiyon için yaklaşık 129,95 £ maliyeti. Ekstra geniş yuvalara sahip 4 dilimli versiyonu tercih ederseniz, 169,95 £ ‘a geri dönecektir.

Avustralya’da ekmek kızartma makinesi Breville Akıllı Tost olarak bilinir ve 2 dilim için 199,95 AUS$ ve 4 dilim için 249 AUS$’dır.

Akıllı Tost ABD’de satışta görünmüyor, ancak çok benzerlerini alabilirsiniz. Breville Döküm Akıllı Tost Makinesi Bunun yerine. 2 dilim ve 4 dilim sizi sırasıyla 129.95 $ ve 179.95 $ geri alacaktır.

Ödenmesi yüksek bir bedel gibi görünse de, Smart Toast’ın kalitesi, güvenilirliği ve etkileyici özellikleri, uzun vadede muhtemelen size daha fazla para kazandırması gerektiği anlamına geliyor.

SAGE SMART TOAST İNCELEME: TASARIM VE YAPI

Belki de daha heyecan verici özellikler (ve ne için para ödüyorsunuz), kızartma yapmayı çok kolay hale getirmek için tasarlanmış beş otomatik özelliktir. Düğmeler kendiliğinden açıklayıcıdır, bu nedenle karmaşık sembolleri deşifre etmeniz gerekmez.

Bir dakika daha uzun süre tost yapmanızı sağlayan Tost/İptal, ‘Biraz Daha Fazla’ vardır. ‘Hızlı Bakış’, süreci bozmadan tostunuza gizlice göz atmanızı sağlar. Beklediğiniz şeyi yapan Crumpet/simit ve Frozen işlevleri de var. Ve ekmek kızartma makinesinin yan tarafındaki basit çek-çıkar kırıntı tepsisi ile temizlemesi ve bakımı kolaydır.

Sage Smart Toast, sağlam fırçalanmış paslanmaz çelik tasarımıyla basit ama sofistike görünüyor. Diğer devasa, birinci sınıf ekmek kızartma makinelerinin aksine, oldukça hafiftir ve mutfak tezgahında çok yer kaplamaz.

2 dilimli ekmek kızartma makinesi, basit kızartma için mekanize yuvalar (artık yaylı kollar yok!) ve kolay çıkarma için yüksek kaldırma mekanizması ile birlikte gelir. Hepsinden iyisi, yuvalar kalın dilimleri, simitleri veya özel ekmekleri alacak kadar geniş ve yoğundur. Ayrıca, beş ayara kadar çıkan şık bir aydınlatmalı değişken esmerleşme kontrolü vardır.

SAGE SMART TOAST İNCELEME: KIZARTMA PERFORMANSI

Kızartma sonuçları konusunda telaşlı olanlar için, Sage Smart Toast’ı kesinlikle seveceksiniz. Birincisi ve en önemlisi, her seferinde mükemmel, eşit kızarmış ekmek yapar. Sonuç!

Yuvalar, kalın dilimler, ekşi maya veya elle kesilmiş ekmeklerin sığabileceği kadar geniştir, ancak daha uzun ekmekler veya pideler için biraz kısa olabilir. Her halükarda, krep ve çörek kızartma, hiçbir şey parçalanmadan mükemmellik için yapıldı.

Motorlu yuvalar dahiyane bir fikir (ya da belki sadece tembelim), geleneksel açılır koldan ferahlatıcı bir değişiklik yapıyor. Ekmeğin süslü ‘aşağı kayması’ pürüzsüz ve sessizdir ve tostunuz hazır olduğunda, küçük bir bip sesiyle yükselir.

Dondurulmuş ayarından tam olarak faydalanmasam da, mükemmel esmerleşmeyi sağlamak için A Bit More Time ve A Quick Look’u özellikle kullanışlı buldum. Sürekli hareket halinde olanlar için bir dezavantaj olabilecek Sıcak Tut ayarının olmamasının yanı sıra, bu muhtemelen piyasadaki en iyi performans gösteren ekmek kızartma makinelerinden biridir.

SAGE SMART TOAST İNCELEME: KARAR

Üst düzey bir ekmek kızartma makinesine su sıçratmaktan çekinmiyorsanız, Sage Smart Toast ideal seçimdir. Sadece mükemmel tost yapmakla kalmaz, aynı zamanda hayatınızı kolaylaştıracak otomatik “beyinsiz” özelliklerle birlikte gelir! Ayrıca sağlam ve şık (tüm çanlar ve ıslıklar olmadan) ve mutfağınızda harika görünecek.

Bu yazımızda Sage The Smart Toast İncelemesini sizin için gerçekleştirdik. Bir önceki yazımızda HP Elite Folio Bilgisayarların Özellikleri ile ilgili yazımızı paylaşmıştık. Düşüncelerinizi ve fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. 🙂

bilginkurt

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 66 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.

Ülkemiz, yabancı emlak yatırımcıları için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli gibi ekonomi merkezi şehirlerimizin yanında deniz turizmi ile ünlü şehirlerimiz de çok tercih ediliyor. Bodrum satılık daire veya Alanya satılık daire gibi şehirlerimizdeki satılık ilanları da çok fazla aranmaya başlandı.