Posturite Penguin Ambidextrous Tasarım ve Özellikleri:

bilginkurt Eylül 07, 2021 139 okunma 0 yorum 3 dakikada okuyabilirsiniz
Penguin Ambidextrous

Posturite Penguin Ambidextrous vs Speedlink Sovos Vertical: dikey fare kafa kafaya Hangisi kazanır. Posturite Penguin Ambidextrous veya Speedlink Sovos Vertical? En iyi dikey fareyi seçmeye gelince, mümkün olan her şeyi tarttığınızdan emin olmak istersiniz her günün büyük bir bölümünü giriş cihazınızı çalıştırarak geçireceksiniz, bu yüzden bu sizin için en uygun olanı olmalıdır.

Bazen gadget kısa listenizi ikiye indirirsiniz ve daha sonra gerekli olan doğrudan bir kafa kafaya karşılaştırmadır. Derinlemesine Posturite Penguen Ambidextrous vs Speedlink Sovos Dikey karşılaştırma makalemizle burada yapmaya çalıştığımız şey buydu.

Bu dikey fare modellerinin her ikisi de tekrarlayan zorlanma yaralanması (RSI) ve karpal tünel sendromu (CTS) gibi sorunlara karşı koruma sağlamak için tasarlanmıştır, ancak hangisi öne çıkıyor? Okumaya devam edin ve bu cihazları önemli olan tüm alanlarda karşılaştırdığımızı göreceksiniz.

Penguin Ambidextrous

Penguin Ambidextrous

Posturite Penguen Ambidextrous kesinlikle ilginç bir tasarıma sahip: biraz penguene benziyor, dolayısıyla adı. Masaüstünüzde biraz tuhaflıktan hoşlanıyorsanız ve etrafta konuklar olduğunda bir konuşma noktası yaratacak bir şey istiyorsanız, bu muhtemelen gidilecek en iyi dikey faredir.

Posturite Penguen Ambidextrous isminin verdiği gibi, her iki elinizle de kullanabilirsiniz. Ayrıca seçebileceğiniz üç farklı boyut olduğunu ve kurulumunuza en uygun kablolu veya kablosuz modeli tercih edebileceğinizi de belirtmeliyiz. Kablosuz kullanmaya karar verirseniz, şarjlar arasında 30 güne kadar bir süre bekleyebilirsiniz.

Speedlink Sovos Vertical’a gelince, o da göze çarpıyor ama farklı bir şekilde. Bu dikey fare, şık siyah kaplaması ve cihazın kenarlarındaki RGB aydınlatmasıyla bir dizi oyun aksesuarına ait gibi görünüyor, bunların tümü özelleştirilebilir ve toplam 16,7 milyon farklı renk ve 10 farklı renge sahipsiniz. seçim için aydınlatma efektleri.

Burada kablosuz seçeneği yok, sadece kablolu ancak pakette güzel bir örgülü USB-A kablosu var. Speedlink Sovos Vertical’ın estetiği mutlaka herkesin zevkine uygun olmasa da, stil ve görünüm açısından Posturite Penguin Ambidextrous’u geride bıraktığını düşünüyoruz. Fikriniz farklı olabilir ve bu dikey fare cihazlarını bu makalenin yanındaki resimlerde her açıdan görebilirsiniz.

Özellikler açısından, bu dikey fareler tam olarak beklediğiniz gibi çalışır: bilgisayarınızla etkileşim kurmanıza olanak tanır. Posturite Penguin Ambidextrous dikey fare, kendiniz ayarlayabileceğiniz ayarlanabilir 400, 600, 800 veya 1200 DPI hassasiyetle gelir ve hem Windows hem de macOS bilgisayarlarla çalışır.

Kablosuz Posturite Penguin Ambidextrous seçeneğini tercih ederseniz, şarj durumunu farenin üzerindeki ışık aracılığıyla görebilirsiniz ve cihazı birkaç dakika kullanmadığınızda devreye giren özel bir pil tasarrufu modu vardır. Aslında özel bir BioCote antimikrobiyal malzeme ile kaplanmıştır ve üreticisine göre bakteri kapsamını yüzde 99,99 oranında azaltır.

Speedlink Sovos Vertical’da bulunan aydınlatma özelleştirme seçeneklerine bu makalede daha önce değinmiştik ve onu gereksinimlerinize mükemmel şekilde uyarlamanın başka yolları da var: Yeniden programlayabileceğiniz yedi farklı düğme var. Tüm bu ince ayarlar yalnızca Windows’ta yapılabilir ve çekiciliğini Mac kullananlarla sınırlandırır.

Duyarlılık açısından, DPI seçenekleri 500, 1200, 2000, 4000, 4800 veya enterpolasyonlu 10000’dir. Posturite modelinden daha büyük bir aralık. 1000Hz’lik bir oylama oranıyla da, özellikleri açısından kesin bir kazanan, ancak sağ elini kullananlar için tasarlandığını akılda tutmaya değer.

Bunlar çok iyi iki dikey fare ve gerçekten burada kazanan ve kaybeden ayrımı yok: sadece önermekten mutluluk duyduğumuz iki mükemmel cihaz. Bununla birlikte, farklı kullanıcılar farklı özelliklere ve farklı tasarımlara öncelik vereceklerdir, bu nedenle bu kılavuzu okurken bir modeli diğerine tercih ederek iyi bir sonuç alabilirsiniz.

Posturite Penguin Ambidextrous daha pahalı bir seçimdir ve daha çok el ve bilek sağlığına odaklanmıştır: özellikle ön ve üst koldaki daha büyük kasların kullanımını teşvik etmek için tasarlanmıştır ve ayrıca aşağıdaki gibi özelliklere de sahipsiniz. bu antimikrobiyal kaplama olarak. Sağlık ve esenlik sizin için en önemli şeyse, belki de Posturite gidilecek olandır.

Bu arada, Speedlink Sovos Vertical size önemli ölçüde daha ucuza mal olacak ve yine de daha geniş bir hassasiyet seçenekleri yelpazesine ve kişiselleştirme özellikleri açısından daha fazlasına sahip olacak (en azından Windows kullanıyorsanız). Aydınlatma ve yeniden programlanabilir düğmeler söz konusu olduğunda bu dikey fareyi gerçekten kendinize ait hale getirebilirsiniz. Bütün bunlar size hitap ediyorsa, belki de Speedlink modeli tam size göre.

Speedlink Sovos Vertical’ın oyun hissine sahip olduğuna şüphe yok ve bir oyun donanımının yanında kullanmak için bir şey arıyorsanız, o modele gitmek daha mantıklı. Öte yandan belki de kelimenin tam anlamıyla Posturite Penguen, adından da anlaşılacağı gibi, çok yönlü çekiciliğe sahiptir. Bu dikey farelerin her ikisi de nispeten kolay bir karar vermek için yeterince farklıdır.

bilginkurt

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 66 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.

Ülkemiz, yabancı emlak yatırımcıları için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli gibi ekonomi merkezi şehirlerimizin yanında deniz turizmi ile ünlü şehirlerimiz de çok tercih ediliyor. Bodrum satılık daire veya Alanya satılık daire gibi şehirlerimizdeki satılık ilanları da çok fazla aranmaya başlandı.