Pille çalışan EZVIZ BC1 Kamera Kiti Özellikleri

bilginkurt Kasım 16, 2021 166 okunma 0 yorum 3 dakikada okuyabilirsiniz
EZVIZ BC1 Kamera

Ofisler, kuaförler ve en önemlisi barların yeniden açılmasıyla evde çok daha az zaman geçireceksiniz ve bu nedenle güvenlik sisteminizi yükseltmenin tam zamanı. Yeni bir güvenlik kamerası, en azından bir hırsızın izini sürmeye yardımcı olacak ya da en iyi ihtimalle, bir hırsızlık olayını tamamen önleyecektir.

EZVIZ BC1 Kamera Kiti’nin ev güvenlik kurulumunuz için mükemmel bir eklenti olduğunu düşünüyoruz. EZVIZ’in ev güvenlik sisteminin geri kalanına kusursuz bir şekilde uyan 1080p bir kamera olmakla kalmaz, aynı zamanda tamamen kablosuz bir kameradır ve devasa 12900 mAh sayesinde şarjlar arasında bir yıla kadar dayanan sektördeki en uzun pil ömrüne sahiptir.

EZVIZ BC1 Kamera

EZVIZ BC1 Kamera

Bu, ayrıntılı, profesyonel bir kurulum gerekmeden duvarınıza sabitlemenin kolay olduğu anlamına gelir. Ayrıca, istediğiniz yere yerleştirebileceğiniz anlamına gelir ve yakınlarda bir güç kaynağına ihtiyaç duymaz.

Hepsinden iyisi, kablosuz bağlantı daha az deneyim anlamına gelmez kablolu güvenlik kameralarına kıyasla eşdeğer (hatta bazı durumlarda daha iyi) özelliklere sahip olursunuz.

Örneğin, BC1 kamera, iki dahili spot ışığı sayesinde renkli gece görüşü yeteneğine sahiptir. Bu, dışarısı zifiri karanlık olsa bile videoların canlı renklerde oluşturulduğu anlamına gelir. Bu, davetsiz misafirin giysisinin rengi gibi, aksi takdirde kaybolacak önemli ayrıntıları görmenizi sağlar.

Ayrıca doğru insan hareketi algılaması elde edersiniz. EZVIZ, insanlar arasındaki farkı diğer hareketli nesnelerden ayırt etmek için PIR sensörüyle birlikte bir kişi şekli algılama algoritması kullanır. Bu, nihayetinde, komşunun kedisi bahçenizde koştuğunda veya bir ağaç rüzgar tarafından savrulduğunda, bu can sıkıcı istenmeyen bildirimleri almayı bırakacağınız anlamına gelir.

EZVIZ BC1 Kamera Özellikleri Nelerdir?

Bu yeterli değilse, BC1 kamera ayrıca özelleştirilebilir sesli uyarılar ve iki yönlü konuşma özelliğine sahiptir.

İlki, özel sesli mesajlar oluşturmanıza olanak tanır. Örneğin, tatildeyken bahçenize beklenmedik bir ziyaretçi gelirse, kamera otomatik olarak “Bahçemden defolun pislik!” diye bağırabilir. Veya bir teslimat bekliyorsanız ancak dışarıda olacağınızı biliyorsanız, özel mesajınız “Merhaba, şu anda buralarda değilim, lütfen paketimi arka kapıda bırakın” diyebilir.

İkincisi biraz daha basittir, neler olup bittiğini duymanıza ve ziyaretçilerinizle sohbet etmenize olanak tanır. Bu, EZVIZ uygulamasında basit bir dokunuşla yapılır.

Ve son olarak (en azından özellik cephesinde), EZVIZ uygulamasında algılama için belirli zaman çerçeveleri ayarlayabilirsiniz. Pil ömründen tasarruf etmek için, gün boyunca evdeyken ve gece uyurken devreye almak isteyebilirsiniz. Devreye alındığında, BC1 kamera bir insan şekli algılarsa, otomatik olarak bir siren çalıştıracak ve algılandıklarını bildirmek için iki spot ışığı yakacaktır.

Akıllı güvenlik kameralarının olmazsa olmazı görüntü kalitesidir ve EZVIZ burada da öne çıkmaktadır. BC1 kamera, önemli özellikleri bozmadan görüntüleri 8 kata kadar yakınlaştırmanıza olanak tanıyan net 1080p video kaydeder. Bu, insanların yüzlerinin veya diğer tanımlayıcı özelliklerin net fotoğraflarını çekebileceğiniz anlamına gelir.

Video, entegre kart yuvasına takılan 256 GB’lık bir MicroSD’de, yerel olarak Baz İstasyonunda saklanabilir veya EZVIZ CloudPlay’e yüklenebilir. Güvenlik görüntülerinin birden fazla yerde saklanması size ekstra rahatlık sağlayacaktır, çünkü bu, üzerinde oynanma veya silinme olasılığının daha düşük olduğu anlamına gelir.

Şimdi, bahsettiğimiz gibi, BC1 kamera pille çalışır ve kablosuzdur, ancak sırayla WiFi yönlendiricinize bağlanması gereken EZVIZ Baz İstasyonuna (Kamera Kitine dahildir) bağlanır. Bu, her zaman tutarlı bir bağlantı sağlar ve BC1 kameranın bu ultra uzun 365 günlük pil ömrüne ulaşmasını sağlar. Ayrıca Baz İstasyonunuza dört adede kadar BC1 Eklenti kamera bağlayabilirsiniz.

Sonuç olarak, BC1 Kamera Kiti inanılmaz bir fiyata benzersiz bir özellik kombinasyonu sunar yüksek kaliteli video, akıllı güvenlik özellikleri ve piyasadaki herhangi bir akıllı güvenlik kamerasının en uzun pil ömrü. Önümüzdeki aylarda evde daha az zaman geçirecekseniz o zaman EZVIZ BC1 Kamera Kitinin siz yokken yere göz kulak olmasını isteyeceksiniz.

İki kamera ve bir baz istasyonu içeren BC1 B2 Kiti, Currys, Amazon ve diğerlerinden satın alınabilir ve tavsiye edilen perakende fiyatı 299,99 £’dir.

Daha fazla (veya daha az) kameraya ihtiyacınız varsa, tekli ek kamera satın alma seçeneği de dahil olmak üzere diğer paket biçimleri mevcuttur.

Bu yazımızda Pille çalışan EZVIZ BC1 kamera kiti özellikleri’ni siz değerli okurlarımız için paylaştık. Bir önceki yazımızda paylaştığımız Yeedi Vac Station Robot Vakum incelemesi’ne linkten ulaşabilirsiniz. Eklemek istediklerinizi ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

bilginkurt

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 66 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.

Ülkemiz, yabancı emlak yatırımcıları için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli gibi ekonomi merkezi şehirlerimizin yanında deniz turizmi ile ünlü şehirlerimiz de çok tercih ediliyor. Bodrum satılık daire veya Alanya satılık daire gibi şehirlerimizdeki satılık ilanları da çok fazla aranmaya başlandı.

KATEGORİLER