LG’nin buzdolabı dondurucu serisi

bilginkurt Ağustos 25, 2021 162 okunma 0 yorum 2 dakikada okuyabilirsiniz
LG buzdolabı

Kendi sağlığınızı veya gezegenin sağlığını artırmak ister misiniz? O halde mutfağınız muhtemelen evinizdeki en önemli odadır. Şu anda iklim değişikliğine en büyük katkıda bulunanlardan biri, her yıl 88 milyon ton gıda atığının çöplüklere gitmesiyle ne yediğimiz – daha doğrusu ne yemediğimizdir. Bu arada, üçte birimiz sağlıklı beslenmenin pandemi sonrası her zamankinden daha önemli olduğuna inanıyoruz. Evlerimizi taze kalan sağlıklı yiyeceklerle dolu tutmanın yollarını bulmak çok önemlidir – neyse ki LG’nin buzdolabı serisi bunu her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

Daha çok hevesli bir şef veya yemek tutkunu olsanız bile, LG buzdolabı dondurucunun sunabileceği çok şey var. LG’nin NatureFRESH teknolojisi gibi harika özellikler, malzemelerinizin daha uzun süre mükemmel durumda kalmasını sağlamak için daha dengeli bir soğutma sunarken, InstaView Kapı İçi Kapılı buzdolabı dondurucular, en son yemeğiniz için hangi malzemelere sahip olduğunuzu zahmetsizce kontrol etmenizi sağlar. Ve ürün yelpazesinin üstün verimliliği, enerji faturalarınızdan gereksiz maliyetleri ortadan kaldıracağınız anlamına gelir.

LG buzdolabı dondurucusunun sunabileceği avantajlardan sadece birkaçına göz atın.

LG buzdolabı

LG buzdolabları

InstaView Kapıdan Kapıya

Yiyeceklerinizi daha uzun süre taze tutmayı veya karbon ayak izinizi azaltmayı umuyor olsanız da, kuzu inciklerinizin hala iyi durumda olup olmadığını kontrol etmek için buzdolabınızın kapısını açmak oldukça yıkıcıdır. Ancak LG’nin Instaview Door-in-Door teknolojisiyle, içeride ne olduğunu görmek için kapıyı iki kez tıklatabilirsiniz. Artık o caponata’yı hazırlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuzdan emin olmak için soğuğu dışarı atma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Tazelik

Sağlıklı beslenmek inanılmaz derecede önemlidir. Ancak birçok buzdolabı dondurucusunda, en sağlıklı ürün genellikle en çabuk tükenen ürünlerdir. Neyse ki LG buzdolabı dondurucuları, en sağlıklı yiyeceklerinizi daha uzun süre taze tutmanıza yardımcı olan özelliklerle doludur. Örneğin, LG GBB92STAXP Buzdolabı Dondurucu, yiyeceklerinizi %32 daha hızlı ve daha eşit şekilde soğutmak için kapıda ekstra havalandırmalar kullanan DoorCooling + içerir. Sadece bu da değil, LG’nin yenilikçi FRESH Balancer bölmesi meyve veya sebzeler için nemi gerektiği gibi optimize edebilir, FRESH Dönüştürücü bölmesi ise et, balık veya sebzeleri gerektiği gibi korumak için sıcaklığı esnek bir şekilde ayarlamanıza olanak tanır.

Sürdürülebilirlik

LG’nin buzdolabı serisi sadece yiyeceklerinizi korumakla kalmaz, aynı zamanda enerji faturalarınızı düşürmenin yanı sıra gezegenimizin korunmasına da yardımcı olur. LG’nin yenilikçi Inverter Lineer Kompresörünü içeren LG GBB92MCBAP Buzdolabı Dondurucusunu alın. Bu, yalnızca A sınıfı bir verimlilik derecesi sunmakla kalmaz, E sınıfı bir buzdolabı dondurucu tarafından kullanılan enerjinin %59,1’ine kadar tasarruf sağlar, aynı zamanda yalnızca 36dB’lik bir gürültü seviyesinde çalışır, yani çevre ve mutfağınız üzerindeki etkisi çok düşüktür.

Bu nedenle, daha sağlıklı, daha taze yiyecekler yemek, çevre üzerindeki etkinizi azaltmak veya sadece enerji faturalarınızı azaltmak istiyorsanız, kontrol ettiğinizden emin olun.

bilginkurt

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 66 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.

Ülkemiz, yabancı emlak yatırımcıları için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli gibi ekonomi merkezi şehirlerimizin yanında deniz turizmi ile ünlü şehirlerimiz de çok tercih ediliyor. Bodrum satılık daire veya Alanya satılık daire gibi şehirlerimizdeki satılık ilanları da çok fazla aranmaya başlandı.

KATEGORİLER