LG InstaView Door-in-Door Buzdolabı Dondurucu

bilginkurt Ekim 20, 2021 121 okunma 0 yorum 2 dakikada okuyabilirsiniz
Door in door Buzdolabı Dondurucu

Burada yaz ve artan sıcaklık (parmak çarpı işareti) ile şimdi yeni bir buzdolabı dondurucusuna geçmeyi düşünmek için harika bir zaman. Örneğin, LG InstaView™’i alın. Onun tam adı, LG InstaView Door-in-Door™ Wifi Bağlantılı Amerikan Buzdolabı Dondurucu ve çarpıcı bir şekilde şık olduğu kadar pratiktir.

Son on yıldır aynı buzdolabı dondurucusunu kullanıyorsanız, günümüzün birinci sınıf buzdolabı dondurucularında nelerin bulunduğunu keşfetmek sizi şaşırtabilir. Daha çok gelecekte uyanmak gibi. Wi-Fi bağlantılı, yan yana LG InstaView Door-in-Door™, gıda maddelerinde olduğu kadar, daha fazla gıdayı daha uzun süre daha taze tutmak için her türlü havalı ama pratik yolla özelliklerle doludur.

Şimdi, LG InstaView Door-in-Door™’u market alışveriş listenize eklemeyi düşünmeniz için bazı harika nedenler…

Door in door Buzdolabı Dondurucu

Door in door Buzdolabı Dondurucu

InstaView teknolojisi

Bu sadece harika. Buzdolabı kapağının ön tarafındaki cam panel opak görünüyor, ancak iki kez hafifçe vurduğunuzda iç kısım ışıkla doluyor ve buzdolabınızın içindekileri ortaya çıkarıyor.

Hayır, bu sadece ziyarete gelen komşulara gösteriş yapmak için değil. Bu, buzdolabınızın en çok kullanılan bölümünde ne olduğunu hızlı bir şekilde, kapıyı açmadan ve soğuk havanın kaçmasına izin vermeden görebileceğiniz anlamına gelir. Sonuç olarak, yiyecekleriniz daha uzun süre taze kalır ve enerji gereksinimleri azalır, böylece paradan ve eko-stresten tasarruf edersiniz.

BÜYÜK kapasite

601 litre kapasiteli LG’nin Amerikan tarzı buzdolabı dondurucusu, 33 poşet alışverişe eşdeğer. Bu, büyük bir aile veya aşırı derecede aç insanlardan oluşan küçük bir aile için yeterlidir.

Büyük iç alan, plastik kaplara boşaltmaya gerek kalmadan büyük kaplardaki yiyecekleri saklamayı da kolaylaştırır.

LG InstaView Door-in-Door™ ile sevdiğiniz yiyeceklerden daha fazlasını sığdırabilir ve daha uzun süre daha taze ve lezzetli kalmasını sağlayabilirsiniz. Artık buzdolabından üzücü ve çürüyen eşyaları toplamaya ve dondurucu bölmenizden seçim eksikliğine son. Salatalardan kızartmalara ve aradaki her şeye bu koca oğlanda bolca yer var.

Gelişmiş soğutma

DoorCooling+™, soğuk havanın iç kısımdan aşağıya üflenmesiyle, yiyeceklerin daha hızlı ve daha verimli bir şekilde soğutulması ve dondurulması anlamına gelir. LG’nin Total No Frost teknolojisi, havayı bölmelerde dolaştırır, böylece bir daha asla buzdolabının veya dondurucunun buzunu çözmenize gerek kalmaz.

LinearCooling™ özelliği, eşit bir sıcaklığın korunması anlamına gelir; bu, siz ve aileniz için daha lezzetli ve daha besleyici yiyecekler anlamına gelir. Salata soğutucu çekmecesi bile, bir düğmeye dokunarak meyve veya sebzeye göre ayarlanabilen nem seviyeleri ile dolu özelliklere sahiptir.

10 yıl garanti

LG InstaView Door-in-Door™ uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir. Tüm LG buzdolabı dondurucuları gibi, motorunda 10 yıl garantiyle gelir ve size gönül rahatlığı sağlar.

Bağlı özellikler

Wi-fi bağlantısı sayesinde, cep telefonunuzu kullanarak istediğiniz yerden sıcaklık ayarlarını kontrol edebilir veya hızlı dondurma işlevini açabilirsiniz. Dilerseniz aynı işlemi Amazon Alexa ses kontrolü ile de yapabilirsiniz.

Bu yazımızda LG InstaView Door-in-Door Buzdolabı Dondurucu‘yu sizin için araştırdık. Bir önceki yazımızda paylaştığımız Sage Smart Toast İncelemesi‘nin ilginizi çekebileceğini düşünmekteyiz. Eklemek istediklerinizi ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

bilginkurt

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 66 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.

Ülkemiz, yabancı emlak yatırımcıları için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli gibi ekonomi merkezi şehirlerimizin yanında deniz turizmi ile ünlü şehirlerimiz de çok tercih ediliyor. Bodrum satılık daire veya Alanya satılık daire gibi şehirlerimizdeki satılık ilanları da çok fazla aranmaya başlandı.

KATEGORİLER