iPhone 13 Özellikleri

bilginkurt Ağustos 26, 2021 184 okunma 0 yorum 2 dakikada okuyabilirsiniz
iPhone 13

iPhone 12‘ye sahip olmama rağmen, bir tane de iPhone13 satın alacağımı bilmemizin 5 nedeni. Belki iPhone 13’e ihtiyacımız yok. iPhone 12 Pro’ya da ihtiyacım olmadı veya iPhone 11 Pro veya iPhone X veya iPhone 8 Plus veya iPhone 7…

Ancak bu satın alımların hiçbirinden ve şimdiye kadar sızdırılanlardan ve genel olarak Apple hakkında bildiklerimizden asla ve asla pişman olmadık, biliyoruz ki iPhone 13 için de pişman olmayacağız. İşte nedenleri.

“iPhone 13 katlanır telefon olmayacak.”

1. Gerçekten önemli olan şekillerde daha iyi olacak

Ne kadar çok yapabilirseniz, yapmak istediğinizi o kadar çok anlıyorsunuz. Özellikle en yeni iPhone’larda, her zamankinden daha etkileyici kamera özellikleri öne çıkıyor.

iPhone 13’ün ve Pro ve Pro Max çeşitlerinin yalnızca daha iyi bir kamera sistemine değil, aynı zamanda daha iyi bir işlemciye ve muhtemelen sensöre de sahip olacağını biliyoruz ve onu kullanmaya başladıktan yaklaşık üç hafta sonra, onsuz nasıl başardığımızı merak edeceğim.

Telefonunuzla daha fazlasını yapmanın dezavantajı, elbette, pilinden daha fazlasını istemenizdir. Daha fazla çekim yapıyoruz, daha fazla video çekiyoruz, daha fazla göz atıyoruz, daha fazla yayın yapıyoruz ve sonuç olarak çalıştığımız yerler kablosuz ve kablolu şarj cihazlarıyla dolu, böylece iPhone’um benden önce kapanmıyor.

Yeni bir işlemciden ve daha verimli 5G çipinden daha iyi pil kullanımı yardımcı olacaktır ve daha büyük pil söylentileri de benim için çok önemli.

iPhone 13

iPhone 13

3. Daha da iyi görünecek ve ses getirecek

Küçük hoparlörlerden on yıl önce vazgeçtik, ancak şu anki iPhone 12 hoparlörleri fikrimizi değiştirdi. Ağırlıklarının çok üzerinde yumruklar atıyorlar ve şaşırtıcı derecede yüksek ve güçlüler. Herhangi bir zamanda iyi kalitede bazı melodileri veya bir podcast’i dışarı atabilmek güzel.

Söylentiler, iPhone’daki en üst hoparlörün küçültülmüş boyutlu çentikten cihazın üst kısmına taşındığını gösteriyor, bu da stereo’nun kulağa daha da inandırıcı gelmesi gerektiği anlamına geliyor. iPhone’un ses alanının genişliğine şimdiden hayran kaldım, bu yüzden bunu duyduğuma heyecanlandım ve daha hızlı, daha pürüzsüz ekranla iyi gidecek.

4. COVID-19 hala çok önemli bir şey

iPhone 13’e girmeyebilir, ancak Apple’ın her zaman açık bir ekran üzerinde çalıştığı ve ekranın arkasına oturacak Touch ID sensörü üzerinde çalıştığı bildiriliyor.

Umarım öyledir ve en azından sensör bu yılki iPhone’a girer, çünkü hala toplum içinde maske takıyorum ve bunu oldukça uzun bir süre yapmayı bekliyorum. Apple Watch ile kilit açma veya Cüzdan uygulamasında Parola ile Öde’yi kullanmak Touch ID kadar kolay değil.

5. Pembe renkte gelebilir

Parlak pembe bir iPhone 13, tüm doğru insanları rahatsız ederdi, ancak ne yazık ki bu renk gerçek bir sızıntıdan ziyade bir oluşturucunun hüsnükuruntu gibi görünüyor. Yine de Sunset Gold, takas değerini korumak için bir kutuya koymadan önceki 10 saniye boyunca oldukça harika görünecek. Sonuçta, sonra da iPhone 14’ü satın alacağımızı biliyoruz… 🙂

Reeder p13 için incelememizi de bir sonraki yazımızda paylaşacağız.

bilginkurt

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 66 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.

Ülkemiz, yabancı emlak yatırımcıları için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli gibi ekonomi merkezi şehirlerimizin yanında deniz turizmi ile ünlü şehirlerimiz de çok tercih ediliyor. Bodrum satılık daire veya Alanya satılık daire gibi şehirlerimizdeki satılık ilanları da çok fazla aranmaya başlandı.

KATEGORİLER