HyperX Pulsefire Haste İncelemesi

bilginkurt_editor Eylül 17, 2021 123 okunma 2 yorum 3 dakikada okuyabilirsiniz
HyperX Pulsefire Haste

Bu HyperX Pulsefire Haste incelemesini özetlemek gerekirse: Bu orta sınıf oyun faresi minimalist, petekli ve hafiftir, satın alınabilecek olan en iyi oyun farelerinden biridir.

Tüm oyun kurulumunuzu yenilemek istiyorsanız, T3’ün en iyi oyun klavyeleri, en iyi oyun koltukları, en iyi oyun monitörleri ve en iyi oyun kulaklıkları kılavuzlarına göz atın.

HyperX Pulsefire Haste, oldukça basit bir oyun faresidir. Yapabileceğini söylediği her şeyi, çok iyi yapıyor. Üst düzey bir farenin tüm abartılı özelliklerine sahip değildir, ancak fiyatı göz önüne alındığında, ihtiyacınız olan hemen hemen her şeye sahiptir. Delikli tasarım, kırıntılar konusunda beni endişelendiriyor.

HyperX Pulsefire Haste

HyperX Pulsefire Haste

HyperX Pulsefire Haste İncelemesi: Tasarım ve Kurulum

HyperX Pulsefire Haste‘in nasıl göründüğünden bahsediyorsak, hafif bir oyun faresine benziyor. Bunun küçümseyici görünmesini istemiyorum, ancak bunları daha önce kullandıysanız, aynı tasarım ilkelerini tanıyacaksınız. Küçük ve hafiftir ve üreticilerin kasadan değerli gramları kesmesine olanak tanıyan petek tasarımına sahiptir.

124.2 mm x 38,2 mm 66,8 mm (UxYxG) boyutlarında ve 1,8 m hiperflex kabloyu dahil ederseniz yalnızca 59 g 80 g ağırlığında kompakt bir faredir. Bu aslında onu en iyi ultra hafif oyun fareleri arasına koyuyor ve daha hafif olan pek çok iyi seçenek yok. Kesinlikle fiyat aralığında değil.

Stand önündeki iki düğmenin dışında, bu sağ elini kullanan farenin sol tarafında iki düğme, ortada aydınlatmalı tekerlek ve üzerinde DPI’yi değiştirebilen daha küçük bir düğme bulacaksınız. Bunların tümü, HyperX Ngenuity yazılımını indirerek kalbinizin içeriğine göre yeniden yapılandırılabilir.

Gerçekten de, ışıkların rengini özelleştirebilir ve nasıl görünmesini istediğinize göre çeşitli efekt seçeneklerine (düz, döngü ve nefes alma) sahip olabilirsiniz. Bu tekerlek, bu tamamen siyah farede bulacağınız tek renk, hoş ve sade ama biraz daha gösterişli bir şeyle ilgileniyorsanız, şansınız kalmaz.

İyi görünümlü bir fare ve beraberinde gelen tutma bandını uyguladıktan sonra sağlam bir hava alıyor. Enkazı yakalayacak ağ veya herhangi bir şey olmadığı için o petek için endişeleniyorum. Benim gibi bir masa yiyen iseniz, tetikleyicilerin ne kadar toz geçirmez olduğu önemli değil.

HyperX Pulsefire Haste İncelemesi: Performans ve Özellikler

Pulsefire Haste kullanımı rahat hissettiriyor ve saatlerce oyun oynadıktan sonra bile ısındığını hiç fark etmedim. İnanılmaz derecede duyarlı olduğunu ve özellikle çok fazla kaydırma yaptığınız veya kafanızdan vurulmamaya çalıştığınız daha aktif oyunlar için özellikle iyi olduğunu buldum bu, ultra hafif farelerin parlama eğiliminde olduğu yerdir.

Bu farenin kalbindeki PAW 335 sensörü en yüksek özellik değil, ancak yalnızca aşırı takıntılı oyuncular bunu fark edecek. Profesyonel bir e-spor takımına katılma hırsı olmayan benim gibi insanlar için Pulsefire Haste’nin maksimum DPI’sı (lineer inç başına nokta sayısı) 16000 yeterli. Dürüst olmak gerekirse, bundan çok daha az mutluyum.

Daha önce bahsettiğim Ngenuity yazılımı oldukça basit, DPI ayarlarınızı yapılandırabilir, ışıkları oyun kurulumunuzun geri kalanına uyacak şekilde artırabilir ve düğmeleri yeniden yapılandırabilirsiniz. Ayrıca, açılıp kapatılabilen kendi ön ayarlarınızı da oluşturabilirsiniz. Oldukça iyi çalışan ilkel bir video denetleyicisi olarak kullanmak için bir yapılandırma ayarlayarak bazı denemeler yaptım.

HyperX Pulsefire Haste’nin performansında hata yapmak çok zor, daha pahalı fareler, Ngenuity’nin kuşkusuz temel teklifinden daha duyarlı bir sensöre, daha fazla düğmeye ve daha derin yapılandırma seçeneklerine sahip olacak, ancak Pulsefire Haste size verdiği her sözü hemen hemen yerine getiriyor.

HyperX Pulsefire Haste İncelemesi: Fiyat ve Karar

HyperX Pulsefire Haste, harika bir orta sınıf, ultra hafif oyun faresidir. Bu fiyat aralığındaki en pahalı farelerden biri, 49,99 £/49,99 $ civarında, ama bence buna değer. Gerçekten istediğiniz her şeyi yapar.

Bu fareyi her şeyden biraz yapmak için kullandım, Stellaris gibi devasa, kemanca büyük stratejiler oynadım, Cyberpunk’ta Night City’yi terörize ettim ve internette daha basit tıklamalar yaptım. Hatta bir web sitesi kurmama bile yardımcı oldu. Profesyonel oyuncuların tercihi olmayabilir ama ben çok eğlendim.

Odayı 1980’lerden kalma bir rave gibi aydınlatabilecek bir oyun faresine ihtiyaç duyan türden biriyseniz, bu sizin için değil. Kesinlikle en yüksek DPI’ye sahip olmanız gerekiyorsa, ondan kaçın. Ancak basit bir tasarımı ve daha ucuz bir sensörü affedebilirseniz, HyperX Pulsefire Haste kaliteli bir satın almadır.

bilginkurt_editor

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 51 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (2)

Ahmethan

Mausenin ortaları delik olması saçma bence, kırıntılar dışında el terlediğinde yada sıvı bişey dökülürse sorun çıkabilir. Verilen parayı karşılayacağını düşünmüyorum.

Eylül 17, 2021 yanıtla

bilginkurt_editor

Pulsefire Haste kullanımı rahat hissettiriyor ve saatlerce oyun oynadıktan sonra bile ısınmıyor. Kullanışı kolay ama temiz kullanmak gerekmektedir.

Eylül 17, 2021 yanıtla

Ülkemiz, yabancı emlak yatırımcıları için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli gibi ekonomi merkezi şehirlerimizin yanında deniz turizmi ile ünlü şehirlerimiz de çok tercih ediliyor. Bodrum satılık daire veya Alanya satılık daire gibi şehirlerimizdeki satılık ilanları da çok fazla aranmaya başlandı.

KATEGORİLER