Hisense Amerikan Buzdolabı Dondurucu Özellikleri

bilginkurt Ekim 27, 2021 113 okunma 0 yorum 2 dakikada okuyabilirsiniz
Hisense Amerikan Buzdolabı

Yılın en sıcak aylarında, dondurucunuz en yakın mutfak müttefikiniz gibi geliyor. Sonuçta, diğer cihazlarınızdan hangisi bir anda dondurma, gevrek, taze sebze ve kokteyl buzu dağıtabilir? Ancak, mevcut cihazınızın yıllar içinde ne kadar sadık bir dostunuz olduğu önemli değil, bir Westeros kışından daha soğuk bir dondurucu dondurucuyu çözmenin büyük bir angarya olduğu konusunda hemfikir olabiliriz. Bu nedenle Hisense’nin Total No Frost buzdolabı dondurucularından birine geçmeyi düşünmenin zamanı geldi.

Yenilikçi Total No Frost teknolojisi ile Hisense’in buzdolabı dondurucuları, soğuk havayı buzdolabı ve derin dondurucuda eşit şekilde dolaştırarak buz kristallerinin oluşmasını önler ve sizi çikolatalarınızı düzenli olarak kırmak zorunda kalmaktan kurtarır. Daha da iyisi, normalde dondurucunuzun buzunu çözmek için harcayacağınız tüm zamanı artık bahçenizde sosyal mesafeye sahip bir barbie ile geçirebilirsiniz. Bu nedenle, Hisense Total No Frost serisinin tamamını şimdi kontrol ettiğinizden emin olun.

Hisense Amerikan Buzdolabı

Hisense Amerikan Buzdolabı

Hisense Amerikan Buzdolabı Dondurucusunun kolundaki tek numara bu değil. Sunduğu tüm süper harika özellikleri kontrol edin.

Bu Hisense Amerikan Buzdolabı Dondurucu

Yiyeceklerinizi saklamak için yeterli alana sahip olmak ve şık bir mutfak arasında uzlaşmak zorunda olduğunuzu düşünmeyin. Hisense Amerikan Buzdolabı Dondurucu, 431 litrelik kapasitesiyle yerden tasarruf etmez bu, 23 torba yiyecek alışverişi yapmak için yeterlidir. Ancak, çoğu standart 91 cm genişliğindeki Amerikan tarzı buzdolabı dondurucularının aksine, 79,4 cm’lik ince genişliği, mutfağınıza hakim olmayacağı anlamına gelir.

Tesisatsız su sebili

Yaklaşan sıcak hava dalgaları sırasında ılık musluk suyu içmekten kaçınmak istiyorsanız, yükseltilmiş buzdolabınızın bir su sebili ile birlikte geldiğinden emin olun. Hiç kimse mükemmel bir şekilde soğutulmuş suyun tadını çıkarabilmek için bir tesisatçı çağırmak istemez. Neyse ki, Hisense Amerikan Buzdolabı Dondurucu, tesisatsız bir su sebili ile birlikte gelir, yani bir sürü yeni boru döşemek zorunda kalmadan susuzluğunuzu giderebilirsiniz. Kullanışlı çocuk kilidi, sevgili çocuklarınızın yanlışlıkla mutfak zeminini doldurmasını engeller.

Döndür ve Servis Yap Buz Küpü Tepsisi

Ayaz kaldırım taşlarını kaldırıyormuş gibi buz küplerini serbest bırakmaya çalışmaktan bıktınız mı? Bu Hisense Amerikan Buzdolabı Dondurucu, bir kadran dokunuşuyla buzu dışarı atan bir Döndür ve Servis Yap buz küpü tepsisine sahiptir. Artık bahçe partiniz için bir sürahi Pimm’i kırbaçlamak için buz kıracağı almanıza gerek yok.

AO.com aracılığıyla Hisense’nin buzdolabı dondurucularından birini almak için bir sürü başka harika neden var. 100.000’den fazla elektrik sağlayan İngiltere’nin en geniş cihaz yelpazesini sunmaktadır. Bunun da ötesinde, 200.000’den fazla 5 yıldızlı Trust Pilot incelemesine sahipken, 100 günlük ücretsiz iadeler, sipariş verme riskini ortadan kaldırır. Son olarak, haftanın yedi günü, seçtiğiniz dört saatlik zaman dilimleri ile ertesi gün teslimat sunar.

Bu yazımızda Hisense Amerikan buzdolabı dondurucu özelliklerini sizler için paylaştık. Bir önceki paylaşımımız olan En İyi Google Nest Hoparlörler ile ilgili yazımızın ilginizi çekebileceğini düşünmekteyiz. Eklemek istediklerinizi ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bize iletebilirsinizç

bilginkurt

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 66 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.

Ülkemiz, yabancı emlak yatırımcıları için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli gibi ekonomi merkezi şehirlerimizin yanında deniz turizmi ile ünlü şehirlerimiz de çok tercih ediliyor. Bodrum satılık daire veya Alanya satılık daire gibi şehirlerimizdeki satılık ilanları da çok fazla aranmaya başlandı.