Hangi Amazon Echo Ürünleri Prime Day’i Satın Almaya Değer?

bilginkurt Aralık 02, 2021 127 okunma 0 yorum 3 dakikada okuyabilirsiniz
Amazon Echo ürünleri

Amazon Echo fırsatları yıllardır Prime Day indirimlerinin temelini oluşturuyor genellikle bu etkinlik sırasında en büyük fırsatları alırsınız. Ancak bu, her Echo teklifinin aslında göründüğü kadar iyi bir değer olduğu anlamına gelmez bazen daha önce daha iyi indirimli idiler veya en yeni ve en iyi modeli istediğinizde büyük anlaşma daha eski bir Echo’da.

Amazon Echo ürünleri

Amazon Echo ürünleri

Bugünün Prime Day fırsatlarında Echo cihazlarındaki tekliflerin tam listesine bir göz attık ve size hangilerinin gerçekten iyi fırsatlar olduğunu ve nedenini söyleyeceğiz.

Bunların dışında mevcut olan başka Echo fırsatları var ve bazıları sizi cezbedebilir en altta birçok Echo ürünü için en düşük fiyatlara sahip bir widget olacak ancak bunlar bizim için gerçekten daha iyi olarak öne çıkan fırsatlar diğer durumlarda gördüğümüzden daha fazla.

En iyi Amazon Echo Prime Day fırsatları

Amazon Echo Dot (4. nesil) | RRP: 49,99 £ | Şimdi £24,99 | Tasarruf edin: Amazon İngiltere’de £25 (%50)

Bu, Echo Dot’un en yeni versiyonunun şimdiye kadarki en ucuz fiyatı, bu yüzden kesinlikle satın almaya değer. Bu yeni tasarım eski versiyondan daha hacimlidir (bir disk yerine küredir), ancak sonuç olarak Echo Dot (3. Nesil) inceleme notlarımızda çok daha iyi ses kalitesi sunar. Eski sürümden bahsetmişken, bu 20 sterline düşürüldü, ancak daha önce bu kadar ucuzunu (hatta biraz daha ucuzunu) gördük, bu nedenle yenisi için biraz fazla ödeme yapmanızı öneririz ‘değiştirilmesini’ isteriz ‘ modeli bu aşamada en yüksek 15 sterline kadar düşüyor, gerçekten öldürücü bir anlaşma.

Amazon Eko (4. nesil) | RRP: £89,99 Şimdi: £54,99 | Tasarruf edin: Amazon İngiltere’de 35 £ (%39)

Tam boyutlu Echo aynı zamanda şimdiye kadarki en ucuz fiyatıdır, bu nedenle tartışmasız iyi bir satın alma olan başka bir fiyattır. Daha önce 60 sterline düştü, bu yüzden burada biraz fazladan alıyorsunuz. Echo (4. Nesil) incelememiz, bir dizi yeni hoparlör sayesinde geliştirilmiş sesinin yanı sıra, artık kullanışlı olan yerleşik bir akıllı ev hub’ını nasıl içerdiğinden bahsediyor.

Amazon Echo Show 5 + Ring Video Kapı Zili Kablolu | RRP: £107 | Şimdi: £49,99 | Tasarruf edin: Amazon İngiltere’de 57,01 £ (%53)

Şimdi bu bir harika anlaşma, akıllı bir kapı zili bağlayabildiğiniz ve pille çalışan bir zile ihtiyacınız olmadığı sürece (bir şebeke adaptörü mevcut olsa da). Harika bir kameralı kapı zili ve ayrıca kapıyı açmadan önce kapıda kimin olduğunu görebilmeniz için akıllı bir ekran elde edersiniz. Bu, Echo Show 5’in eski neslidir, ancak sorun değil, çünkü yeni sürüm (sadece yayınlandı) neredeyse hiçbir şeyi değiştirmedi. Bu arada, Ring Video Doorbell Wired incelememiz burada. Amazon aslında burada tasarruftan daha ucuza satıyor, çünkü birkaç hafta önce bunun toplam değeri 130 £ olacaktı!

Amazon Echo Show 8 (2. nesil) | RRP: £ 119 | Şimdi: £84,99 | Tasarruf edin: Amazon İngiltere’de 35 £ (%29)

“Yalnızca %29 indirim mi? Bu nasıl iyi bir anlaşma olabilir?” düşünüyor olabilirsin. Görüyorsunuz, bu ürün birkaç gün önce piyasaya sürüldü. Yepyeni, yani neredeyse %30 indirim oldukça büyük bir anlaşma! Çifte, Echo Show 8 (2021) incelememizde ona tam beş yıldız verdiğimizi düşündüğünüzde. Akıllı yakınlaştırma ve kırpma özelliğini kullanarak odanın içinde hareket etseniz bile sizi mükemmel bir şekilde çerçeveleyen geniş açılı lensli gerçekten akıllı 13 MP kameraya sahiptir, görüntülü aramalar için idealdir.

Amazon Yankı Esnek | RRP: 24,99 £ | Şimdi £9.99 | Tasarruf edin: Amazon İngiltere’de £15 (%60)

Bir rekor kıranımız daha var millet! Bu tahmin ettiniz şimdiye kadarki en ucuzu. Flex, Amazon’un Eko’nuz olmayan ve hoparlör kalitesinden endişe duymadığınız alanlarda size ses kontrolü verme yöntemidir bu nedenle, ışıkları kontrol edebilmeniz için üst kattaki bir koridorda veya sadece iç kısımda bulundurabilirsiniz. Ön kapıya veya Alexa’nın sizi duymasının faydalı olacağı herhangi bir yere. Doğrudan duvara takılır ve orada sadece fiş tarafından tutulur yan sehpa gerekmez.

Echo Show 5 + Blink Mini Kamera | RRP: 114,98 £ | Şimdi: £55,99 | Tasarruf: 58,99 (%51) Amazon İngiltere’de

Orijinal Echo Show 5 ile birlikte bir başka çok değerli paket Amazon ayrıca Echo Show’u tek başına 40 £’a satıyor, bu yüzden bu size üstte sadece 15 £ karşılığında harika bir akıllı kamera sağlıyor ve kamerada ne olduğunu Echo’da görebilirsiniz. Şovun ekranı elbette. Ev güvenliği veya sadece bebeğin odasına göz kulak olmak için harika.

Bu yazımızda hangi Amazon Echo ürünleri Prime Day’i satın almaya değer olduğunu siz değerli okurlarımız için paylaştık. Bir önceki yazımızda paylaştığımız Ecobee vs Honeywell, en iyi akıllı termostat konu başlıklı yazımızın ilginizi çekebileceğini düşünmekteyiz. Eklemek istediklerinizi ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

bilginkurt

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 66 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.

Ülkemiz, yabancı emlak yatırımcıları için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli gibi ekonomi merkezi şehirlerimizin yanında deniz turizmi ile ünlü şehirlerimiz de çok tercih ediliyor. Bodrum satılık daire veya Alanya satılık daire gibi şehirlerimizdeki satılık ilanları da çok fazla aranmaya başlandı.