Google Pixel 5a Özellikleri Nelerdir?

bilginkurt Eylül 01, 2021 202 okunma 0 yorum 1 dakikada okuyabilirsiniz
Google pixel 5a

Google Pixel 5a, orta fiyatlı mükemmel bir Android telefon olabilir. Bu hafta piyasaya sürülen Google Pixel 5a, kitleler için uygun fiyatlı bir 5G akıllı telefon sunuyor.

Google, Pixel 4a’nın en iyi özelliklerinden bazılarını Pixel 5’ten birkaçının yanı sıra bazı benzersiz eklemeleri bir araya getiren bir 5G akıllı telefon olan Pixel 5a’yı piyasaya sürdü. 449 $ (327 £/619 AU $) ön sipariş fiyatı ile şu anda yalnızca ABD ve Japonya’da mevcuttur, ancak birçok kullanıcı için mükemmel bir akıllı telefon olabilir.

En yeni özellikleri isteyenler için Google’ın Pixel 6 ve 6 Pro’ları hemen köşede. Ancak, yalnızca hızlı ve güvenilir bir akıllı telefona ihtiyaç duyan kullanıcılar için Pixel 5a ihtiyacınız olan her şeye 500 doların altında bir fiyatla sahip olabilir.

Google Pixel 5a En Güzel Özellikleri Nelerdir?

Özellikle ABD’de 5G’nin benimsenmesine yönelik böyle bir baskıyla, 5a mantıklı geliyor. Ayrıca harika bir ekran ve iki güne kadar dayanabilen etkileyici bir pil sunuyor. Artık Google’ın ana mağazasında stokta yok gibi görünen 699 dolarlık Pixel 5 ile karşılaştırıldığında, Pixel 5a, özellikle çeşitli ağ fırsatları devreye girdiğinde, paranızın karşılığını veriyor.

  • Android, 5 büyük WhatsApp yükseltmesi alıyor.
  • DJI Mini SE, herkes için yeni bütçe drone.
  • En iyi telefonlar 2021 sıralanan en iyi akıllı telefonlar arasında gösterilmektedir.
Google pixel 5a

Google pixel 5a

Pixel 5a, IP67 suya dayanıklı yepyeni bir alüminyum gövdeye sahiptir, bu nedenle 30 dakika boyunca bir metre derinliğe kadar suya düşmeye dayanabilir ve yine de hayatta kalabilir. 4a ve 5 ile neredeyse aynı görünse de, 6.34 inç OLED ekran ile her ikisinden de biraz daha büyük.

Burada kablosuz şarj yok, bu biraz eksik görünüyor, ancak bu kablolu kulaklık hayranları, Pixel 5a’da hala 3,5 mm jak aldığınızı takdir edecek. Bu 5G bağlantısı hem Sub-6 hem de mmWave’i içerir. Pixel 6’nın yeni C-band 5G ile de gelmesini beklerken, 5a’da mevcut değil.

Telefon sadece siyah renkte geliyor, ancak dört renk kılıfı mevcut. Pixel 4 ve 4a kullanıcıları için bu muhtemelen bir yükseltme olarak mantıklı değil. Ancak, yeni ve uygun fiyatlı bir 5G akıllı telefon arayan herkes için Pixel 5a önerilmektedir.

bilginkurt

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 66 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.

Ülkemiz, yabancı emlak yatırımcıları için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli gibi ekonomi merkezi şehirlerimizin yanında deniz turizmi ile ünlü şehirlerimiz de çok tercih ediliyor. Bodrum satılık daire veya Alanya satılık daire gibi şehirlerimizdeki satılık ilanları da çok fazla aranmaya başlandı.

KATEGORİLER