Ford F-150 Rocket League Edition Roketleri Esports’ta

bilginkurt_editor Aralık 17, 2021 108 okunma 0 yorum 1 dakikada okuyabilirsiniz
Rocket League Edition F-150 Roketleri

2021 Ford F-150’de bol miktarda parça ve aksesuar bulunur, ancak hiçbiri Ford’un en çok satanının sanal versiyonuyla gelen bir roket güçlendirici gibi değildir.

Video oyunu yapımcısı Psyonix, araçların futbol maçlarında rekabet etmek için kullanıldığı popüler Rocket League çok oyunculu video oyununa animasyonlu bir F-150 ekledi. 20-28 Şubat tarihlerinde oyun içi satın alınabilecek F-150 Rocket League Edition (RLE) paketinde bir başkan çıkartması, iki takım tekerlek, RLE motor sesi, roket güçlendirici ve bir oyuncu afişi bulunur.

Rocket League Edition F-150 Roketleri

Rocket League Edition F-150 Roketleri

Rocket League’deki F-150, Ford’un Xbox Forza gibi diğer oyunlara sponsorluktaki başarısının ardından geliyor. Önemli bir video oyunu geliştiricisi olan Psyonix ile çalışarak simge oluşturuldu. ‘Breaking Bad’ oyuncusu Bryan Cranston tarafından anlatılan reklam kısa filmleri, oyuncuları hedefleyen Ford tarafından üretilecek.

Rocket League Edition F-150 Roketleri

Bir F-150 olmalıydı ama Psyonixâ’ya uyan bir tane futbol ve kargaşayı eşleştiren aşırı sanal dünya, Ford kamyonlarının baş tasarımcısı Ehab Kaoud dedi. F-150 halihazırda gerçek dünyadaki en popüler kamyon ve bu F-150 Rocket League Edition oyun dünyasında da en popüler kamyon olmaya hazırlanıyor. Yapılandırılmış Ford Tough, oyunla buluşuyor.

Ford, reklam panolarıyla dolu bir arenaya ve sınır çizgilerini yeniden boyayan ve hasarlı araçları çeken özel bir F-150 onarım aracına sahip bu ayın Rocket League Şampiyonası Serisi Winter Majors’un sunum sponsoru olarak hizmet edecek. Ayrıca Ford, belirli oyuncuların oyun içinde en iyi hareketlerini ve püf noktalarını sergilediği ve bir yarışmacının gerçek bir 2021 Ford F serisi kamyoneti kazandığı Ford + Rocket League Freestyle Invitational’a sponsorluk yapıyor.

Oyun endüstrisinin Eğlence Yazılımları Derneği’ne göre, 214 milyondan fazla Amerikalı video oyunları oynuyor ve ABD’deki tüm hanelerin yüzde 75’i en az bir oyuncuya ev sahipliği yapıyor.

Oyundaki fırsatlar artmaya devam ettikçe, biz buna gerçekten kendi pazarlama kanalı olarak bakıyoruz? Ford marka içeriği ve ittifaklar strateji yöneticisi Scott Denby, şunları söyledi: Sosyal medyaya veya TV ve film entegrasyonuna nasıl baktığınız gibi. Oyuna dahil olmanın ve bunu anlamlı bir şekilde yapmanın özgün yollarını belirliyoruz. Oyuncu topluluklarına eklediğimizden emin olmak istiyoruz deneyim.

Bu yazımızda Ford F-150 Rocket League Edition Roketleri’nin Esport’a gelmesi ve diğer detaylar ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm sorulara cevap vermeye çalıştık. Bir önceki yazımızda paylaştığımız Citroen C5 Aircross incelemesi’nin ilginizi çekebileceğini düşünmekteyiz. Eklemek istediklerinizi ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

bilginkurt_editor

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 51 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.

Ülkemiz, yabancı emlak yatırımcıları için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli gibi ekonomi merkezi şehirlerimizin yanında deniz turizmi ile ünlü şehirlerimiz de çok tercih ediliyor. Bodrum satılık daire veya Alanya satılık daire gibi şehirlerimizdeki satılık ilanları da çok fazla aranmaya başlandı.

KATEGORİLER