En Uygun Ring Video Doorbell Fırsatları

bilginkurt Kasım 26, 2021 110 okunma 0 yorum 3 dakikada okuyabilirsiniz
Ring Video Doorbell

Yılın en çok istenen ürünlerinden biri olarak gösterilen kameralı kapı zilleri ile bu Ring Video Doorbell fırsatları göz atmaya değer bunlar kolayca en iyi görüntülü kapı zili modelleri. Yıl sonu indirimlerinde bazı harika teklifler oldu ve internetten her zamankinden daha önemli tatil ürünleri/hediyeleri geldiğinden, 2020’de anlaşılır bir şekilde ekstra popülerler.

Ring Video Doorbell, ortalama kapı ziliniz gibi değil. Aslında ziyaretçinizin kapıda olduğunu anlamanız için zile basmasına bile gerek yok. Bunların hepsi, birisi yaklaştığında size bir bildirim gönderen akıllı hareket dedektöründen kaynaklanmaktadır (ancak, biri düğmeye bastığında da size bir bildirim gönderecektir elbette).

Ring Video Doorbell

Ring Video Doorbell

Bildirimi aldıktan sonra, ziyaretçinizle görüntülü görüşme yapmayı seçebilirsiniz; bu, kapıya gelemeyecek kadar meşgulseniz veya teslimat görevlisinden paketinizi kapıya bırakmasını bile isteyebilirsiniz. Evden çıktınız ve o paketi kaçırmadığınızdan emin olmak istiyorsunuz.

Tabii ki, kapı zilini istediğiniz gibi ayarlamanıza yardımcı olacak bir dizi ayar var. Hareket sensörünün hassasiyet seviyesini seçebilir veya hiç kullanmamayı seçebilirsiniz. Ayrıca, bir Amazon Echo veya Google Assistant cihazı aracılığıyla kapı zilinizi kontrol etmenize olanak tanıyan Wi-Fi’nize de bağlayabilirsiniz.

Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç Ring Video Kapı Zili vardır: bütçe versiyonu, daha şık Ring 3, daha sonra daha da meraklı Ring 3 Plus ve düz kapılar için bir gözetleme deliğinin yerini alan Door View Cam. Her yeni sürüm, gelişmiş video kalitesi ve ek akıllı özellikler sunar.

En iyi Yepyeni Zil Görüntülü Kapı Zili (2. nesil) Fırsatları

En ucuz Ring Video Doorbell, özellikler için çok daha pahalı Ring Video Doorbell 3’e (aşağıda) oldukça yakındır. Ultra geniş bir yayda 1080p HD video yakalar. Yakın çekim hareketlerini daha uzaklardan ayırt etme yeteneği de dahil olmak üzere gece görüşü ve hareket algılama özelliğine sahiptir. Videonun bir kısmını gizlilik nedenleriyle engelleme, iki yönlü konuşma, bulut kaydı gibi özelliklere sahiptir ve tamamen kablosuzdur, dahili bir pille çalışır (yine de isterseniz kabloyla bağlayabilirsiniz). Ring Doorbell 3’e kıyasla ana dezavantajı, pilin çıkarılabilir olmamasıdır, bu nedenle şarj etmek için tüm üniteyi duvara monte plakadan çıkarmanız gerekir.

En iyi Ring Video Doorbell 4 Fırsatları

Bu, özellikle iş doğruluğu söz konusu olduğunda, daha da gelişmiş hareket algılama yetenekleri ekleyerek diğer Zil seçeneklerini geliştirir. Çünkü artık kendisine yakın olan insanları (yoldan aşağı değil) özellikle algılayabiliyor. Ayrıca, daha kararlı ve net video için çift bantlı Wi-Fi’ye sahiptir. Mevcut kapı zili kablolarından veya hızlı açılan şarj edilebilir bir pilden güç alabilir (birimde her iki şekilde de pil gereklidir).

Güvenlik hayranları için en ilginç özellik, her zaman az miktarda videoyu arabelleğe aldığı anlamına gelen ‘Ön Kayıt’ işlevidir, böylece bir hareket uyarısı aldığınızda dört saniyeyi görebilirsiniz. hareket (siyah beyaz) ve ardından gelenler (tam kalitede).

En iyi Ring Video Doorbell Kablolu Fırsatları

Bu yeni model, en ucuz Ring kapı zili ve en küçüğüdür. Bunun nedeni, pil içermemesidir, bu nedenle alternatif olarak bir elektrik adaptörü satın alınabilse de, mevcut kapı zili kablolarıyla çalıştırılması gerekir. Aksi takdirde, tüm olağan Zil özelliklerini sunmaya devam eder: doğrudan telefonunuza bildirimler, akıllı hareket algılama, iki yönlü konuşma ile canlı video ve isteğe bağlı bulut video depolama.

En iyi Ring Door View Cam Fırsatları

Teknoloji açısından bu, 1080p Full HD video ve mükemmel hareket algılama ile Ring Video Doorbell 2’ye çok benzer, ancak komşunuzun kapısını yakalayabileceğinden gizlilik bölgeleri ayarlama özelliğini içerir. Ancak diğer kapı zilleri duvara monte bir brakete sığacak şekilde tasarlanırken, bu aslında gözetleme deliği aracılığıyla sizin zilinize bağlanır ve aslında kamera teknolojisinin yanı sıra bir gözetleme deliği içerir. İnsanlar düğmesine basmasa bile darbeleri algılayabilir. Pille çalışır, bu nedenle kapınızdan koridora kablo çıkmaz.

Bu yazımızda en uygun Ring Video Doorbell fırsatlarını siz değerli okurlarımız için paylaştık. Bir önceki yazımızda paylaştığımız Nest vs Honeywell incelemesi, en iyi akıllı ısıtma sistemleri başlıklı yazımızın ilginizi çekebileceğini düşünmekteyiz. Eklemek istediklerinizi ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

bilginkurt

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 66 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.

Ülkemiz, yabancı emlak yatırımcıları için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli gibi ekonomi merkezi şehirlerimizin yanında deniz turizmi ile ünlü şehirlerimiz de çok tercih ediliyor. Bodrum satılık daire veya Alanya satılık daire gibi şehirlerimizdeki satılık ilanları da çok fazla aranmaya başlandı.