En İyi Philips Hue Lightstrip Fırsatları Nelerdir?

bilginkurt Kasım 18, 2021 144 okunma 0 yorum 2 dakikada okuyabilirsiniz
Philips Hue Lightstrip

En iyi Philips Hue Işık Şeridi fırsatlarının peşindeyseniz, bunu yapmaktan mutluluk duyarız: Philips Hue markası altında sunulan ışık şeritleri bizim favorilerimizden bazılarıdır: çok yönlü, kullanımı basit ve milyonlarca renk arasında geçiş yapabilmektedir. bir uygulamanın dokunuşu. Size en iyi fırsatları sunmak için web’i taradık.

Yapışkan bant astarları sayesinde, bu şeritler gerçekten istediğiniz herhangi bir yere yerleştirilebilir. Kahvaltı barlarından masalara, TV’lerden aynalara kadar her yerde harika görünürler ve sığacak şekilde kesilebilirler.

Philips Hue Lightstrip

Philips Hue Lightstrip

Başlamak için (bir Philips Hue Bridge veya Başlangıç ​​Kiti aldıktan sonra), günümüzde Philips Hue Lightstrip Plus olarak bilinen temel ışık şeridini almak isteyeceksiniz. Amerika’da 1,82 m uzunluğunda ve Birleşik Krallık’ta iki metre uzunluğunda (görünüşe göre ABD’nin bu son 18 santimetreye ihtiyacı yoktu).

Bu ışık şeridinin fiyatları doğrudan aşağıdadır ve ardından size bu anlaşmaların altındaki uzantılardan bahsedeceğiz. Diğer Philips Hue ürünlerindeki en son fiyatları görmek istiyorsanız, sizi orada da ele aldık.

Philips Hue Lightstrip fırsatları için alışveriş yapmak için yılın harika bir zamanı. Bunun nedeni, rakip çevrimiçi mağazalar Kış Tatili satışlarında rekabet etmeye çalıştıkça genellikle indirimli olmalarıdır, bu nedenle araştırmanızı iyi yaparsanız ve alışveriş yaparsanız, bu şık akıllı ışıklar şu anda çok düşük fiyat noktalarında alınabilir.

En iyi Philips Hue Işık Şeridi Fırsatları

Işık şeridi yerine gerçek bir ışık şeridi uzantısı satın aldığınızdan emin olun kablo uzantısı da. Kablo uzantısı sadece bir kablodur ve herhangi bir aydınlatma içermez. Bu kablo bazen, mevcut bir ışık şeridine eklemek için ekstra ışık arayan müşteriler için arama sonuçlarına gizlice girer. Aşağıdaki karşılaştırma tablolarımızda bunlar ortaya çıkarsa özür dileriz, bunları dışarıda tutmaya çalışacağız.

Uzunluk açısından, Philips Hue Işık Şeridi Uzatma uzunlukları ABD ve İngiltere’de yine farklılık gösterir. ABD’deki Philips Hue müşterileri 3 fit (91 cm) alırken, İngiltere’deki müşteriler tam bir metre ile kendini beğenmiş hissedebilir.

Son olarak, artık Philips Hue Işık Şeritlerini dış mekan formunda da satın alabilirsiniz. Philips Hue Bridge yardımıyla evinizin içindeki ışıklar kadar kolayca kontrol edebileceğiniz 5 metrelik hava koşullarına dayanıklı aydınlatma.

Bu yaz barbeküleri için mükemmel olan ışıklar, Hue serisinin geri kalanı gibi Alexa, Google Assistant ve HomeKit ile birlikte çalışır, bu nedenle değişen renkler söz konusu olduğunda seçim yapabileceğiniz birçok seçeneğiniz vardır.

Bu yazımızda en iyi Philips Hue Lightstrip fırsatları siz değerli okurlarımız için paylaştık. Bir önceki yazımızda Samsung Galaxy SmartTag özellikleri konu başlıklı yazımızı paylaştık. Eklemek istediklerinizi ve düşüncelerinizi yorumlar ısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

bilginkurt

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 66 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.

Ülkemiz, yabancı emlak yatırımcıları için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli gibi ekonomi merkezi şehirlerimizin yanında deniz turizmi ile ünlü şehirlerimiz de çok tercih ediliyor. Bodrum satılık daire veya Alanya satılık daire gibi şehirlerimizdeki satılık ilanları da çok fazla aranmaya başlandı.