En İyi Güvenlik Kamerası, Swann Telsiz Güvenlik Kamerası İncelemesi

bilginkurt Eylül 27, 2021 228 okunma 0 yorum 5 dakikada okuyabilirsiniz
Swann Kablosuz Güvenlik Kamera

Yeni ve çok benzer Arlo Essential Spotlight Kamera da dahil olmak üzere en iyi güvenlik kameraları arasında çok popüler olan tamamen kablosuz bir tasarımla bu, ev güvenliğinizi oluşturmak için çok fazla kolaylık getirmeyi ve aynı zamanda mükemmel bir değer sunmayı amaçlamaktadır.

Bazı ilginç ve çok kullanışlı özellikler sunar ve bazı rakiplerin aksine, hepsine erişmek için bir abonelik için ödeme yapmanızı gerektirmez ancak sınırlamalar da vardır. Bu akıllı güvenlik kamerasının artılarını ve eksilerini keşfedelim.

Swann Kablosuz Güvenlik Kamera

Swann Kablosuz Güvenlik Kamera

Swann Kablosuz Güvenlik Kamerası incelemesi: Fiyat ve özellikler

Swann Telsiz Güvenlik Kamerası, tek bir kamera için 149,99 $ / 149,99 £ / 249,95 AU $’dır. Mevcut çoklu paketler ülkeden ülkeye değişiklik gösterir: Birleşik Krallık’ta 289,99 £’a ikiz paket vardır, Avustralya’da bir kerede 849,95 AU’ya 4 kamera satın alabilirsiniz ve ABD’de 499 dolara beş kamera satın alabilirsiniz.

Bu yazı yazılırken birden fazla perakendecinin tek kamerayı büyük indirimlerle sattığını belirtmekte fayda var.

Buradaki özelliklerin çoğu, bu fiyata bu tür kameralar için standarttır: hareket algılama, özelleştirilebilir mobil uyarılar (aboneyseniz görüntüler dahil zengin bildirimler), dış mekan kullanımı için hava koşullarına dayanıklılık ve iki yönlü ses ile konuşabilirsiniz. Ziyaretçiler veya neler olduğunu duyun. Ancak Swann ve benzer fiyatlı rakipler arasında bazı ilginç farklılıklar var.

Buradaki önemli satış noktalarından biri, temel özellikleri etkinleştirmek için bir abonelik için para harcamanıza gerek olmamasıdır. Swann, videoyu buluta kaydetmenizi ve 7 gün boyunca saklamanızı ve en son iki günü yerel olarak yedeklemenizi sağlar. Ayrıca, rakip kameraların genellikle ücretlendirdiği bir şey olan 10 kişiye kadar yüz algılama sağlar.

Bir kamera için ayda 4,99 $ / 4,95 £ / 6,95 AU $ veya 10 cihaza kadar 14,99 $ / 12,95 £ / 19,95 AU $ karşılığında ek depolama alanı mevcuttur. Bu size 60 günlük bulut depolama, araç ve evcil hayvan algılama, zengin bildirimler ve bir polis raporu üretebilirseniz çalınan bir kameranın yerini alacak kamera sigortası sağlar.

Swann Kablosuz Güvenlik Kamerası incelemesi: Kurulum

Swann kamera, güçlü bir manyetik montaj standı, vidalar ve dübeller, 3M yapışkan şerit ve kötü adamları caydırmak için uyarı çıkartmaları ile birlikte gelir. Uygulamayı yükledikten sonra, altta yazılı olan QR kodunu tarayarak kamerayı kaydedebilirsiniz. Kameranın pil ömrünü uzatmak için kullanabileceğiniz isteğe bağlı bir güneş paneli vardır.

Birçok kablosuz cihaz gibi Swann da kamerayı yapılandırmak için bağlandığınız kendi Wi-Fi etkin noktasını oluşturur. Otomatik kurulumu çalıştıramadık ancak ekrandaki talimatlar sayesinde kamerayı manuel olarak ayarlamak basit ve hızlıydı. Kamerayı eşleştirdiğinizde, hırsızlığa karşı önlem olarak Swann hesabınıza kilitlenir başka biri kamerayı kurmaya çalıştığında, Swann’ın sunucuları onlara izin vermez, çünkü hala sizinle eşleşir. Artık ağınızda olmasa bile kamerayı istediğiniz zaman hesabınızdan kaldırabilirsiniz.

Kablosuz Güvenlik Kamerası yalnızca 2,4 GHz Wi-Fi bandında çalışır ve yönlendiricinin veya erişim noktasının 20 m yakınında olması gerekir. 6.000mAh şarj edilebilir pil, yeniden şarj edilmeden önce yaklaşık 8-10 hafta dayanmalıdır. Ürünle birlikte verilen microUSB kablosuyla şarj edilmesi yaklaşık altı saat sürer. Alternatif olarak, ömrünü uzatmak için güneş panelleri ile gelen paketleri de alabilirsiniz.

Swann Kablosuz Güvenlik Kamerası incelemesi: Uygulama ve kullanılabilirlik

Swann Kablosuz Güvenlik Kamerası, temel özelliklerini etkinleştirmek için bir abonelik gerektirmez ancak uygulamayı kullanmak için bir Swann kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekir. iOS (11.0 veya üstü) ve Android (8.9 veya üstü) için kullanılabilir.

Uygulama dört panele bölünmüştür: Gündüz, gece ve dışarıda olduğunuz zaman için seçenekleri ayarlayabileceğiniz modlar bu nedenle, örneğin evdeyken pilden tasarruf etmek için hareket algılamayı devre dışı bırakabilir, ancak bunu maksimuma ayarlayabilirsiniz. sen uzaktayken; Yerel olarak depolanmış veya bulutta depolanmış videonuzu görüntülemenizi sağlayan oynatma; Kameralarınıza bağlanan ve kameralarınızın canlı görüntüsünü, pil ömrünü ve Wi-Fi bağlantı durumunu görmenizi sağlayan Canlı Görünüm; ve Cihaz Ayarları.

Hareket algılama, çok az yanlış pozitif ile çok iyidir. Yanlış tetikleme riskini daha da azaltmak için ısı algılama ve araç algılamayı da kullanabilirsiniz.

Swann Kablosuz Güvenlik Kamerası incelemesi: Görüntü kalitesi

Buradaki kamera, 180 derecelik görüş alanına ve hareket algılamaya sahip 1080p ultra geniş açılı bir kameradır. Hareket dedektörü 8m’ye kadar bir menzile sahiptir ve gece görüşü aynı 8m menzile sahiptir. Ses aralığı 5 m’ye kadardır. Tüm geniş açılı kameralarda olduğu gibi, görüntüde, merkezden uzaklaştıkça daha belirgin hale gelen gözle görülür lens bozulması vardır.

Kamera 1080p çözünürlüğe sahip olmasına rağmen, gün ışığında bile çok sayıda artefakt ve düz renk ile görüntü kalitesinin genellikle düşük olduğunu gördük. Canlı akış, ünite yönlendiricinin yanına yerleştirildiğinde ve bağlantılar sıklıkla koptuğunda bile çok belirgin bir gecikme ve takılma yaşadı. Aynı noktalarda başka kablosuz kameraları denedik ve hiçbir sorun yaşamadık.

Aynı sorunlar geceleri de mevcuttu ve kısa menzilli IR lambası dışındaki aydınlatma eksikliği, kameradan oldukça kısa bir mesafede her şeyin çok bulanık olduğu anlamına geliyordu. Arlo Essential Güvenlik Kamerası gibi rakip cihazların aydınlatılmış, renkli görüntüleri ile karşılaştırıldığında, buradaki gece görüş modu hayal kırıklığı yarattı.

Lensin saf genişliği burada kesinlikle bir çizim tek bir üniteden daha fazla alanı kaplayabilirsiniz. Ancak genel olarak neler olup bittiğini görebileceksiniz, ancak videonun sıkıştırma kalitesinin daha yüksek olmasına ihtiyacımız var.

Bir yazılım güncellemesiyle iyileştirilebilecek bir şey olması oldukça olasıdır, ancak şu anda yalnızca önümüzde olanı değerlendirebiliriz ve bu en iyi ihtimalle tamamdır.

Swann Kablosuz Güvenlik Kamerası incelemesi: Karar

Swann Telsiz Güvenlik Kamerası karışık bir çantadır. Alışılmadık derecede geniş görüş alanı, aynı alanı kapsamak için daha az kameraya ihtiyacınız olduğu anlamına gelir ve bir abonelik için ödeme yapmak zorunda kalmadan yüz tanıma özelliğini kullanma yeteneği, rakiplerin de benimsemesini umduğumuz hoş bir dokunuş. Birlikte, tek başına değer söz konusu olduğunda gerçekten cazip hale getiriyorlar. Ancak video kalitesi rakipleriyle aynı seviyede değil ve gece görüşü de daha sınırlı.

İndirimli fiyatlar olarak, akıllı telefon kalitesinde videoya ihtiyacınız yoksa ve aylık ücret ödemeden akıllı özellikler istiyorsanız, Swann kesinlikle bir bütçe satın alma olarak bir yere sahiptir. Ancak genel olarak bir kablosuz güvenlik kamerası olarak, önce Arlo Essential Spotlight Camera veya Ring Stick-Up Cam’a (Pil) bakmanızı öneririz.

Bu yazımızda Swann Telsiz Güvenlik Kamerası İncelemesini sizler için paylaştık. Diğer bir incelememiz olan TP-Link Kasa KL130 İncelemesi, En İyi Renkli Işık Hangisi? başlıklı yazımızı okuyarak bu konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. Eklemek istediklerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz. 🙂

bilginkurt

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 66 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.

Ülkemiz, yabancı emlak yatırımcıları için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli gibi ekonomi merkezi şehirlerimizin yanında deniz turizmi ile ünlü şehirlerimiz de çok tercih ediliyor. Bodrum satılık daire veya Alanya satılık daire gibi şehirlerimizdeki satılık ilanları da çok fazla aranmaya başlandı.