En İyi Google Nest Hoparlörler

bilginkurt Ekim 26, 2021 139 okunma 0 yorum 1 dakikada okuyabilirsiniz
Google Nest Hoparlörler

En iyi Google Home ve Google Nest Mini fırsatlar sayfamıza hoş geldiniz, bu Google Home akıllı hoparlörleri, Google’ın web aramasının ve yapay zekasının akıllılarını oturma odanıza veya mutfağınıza veya yatak odanıza getiriyor. Echo’nun yanı sıra kendi alanında en iyilerden biridir ve aynı zamanda alabileceğiniz en değerli akıllı ev cihazlarından biridir.

Google Nest Hoparlörler

Google Nest Hoparlörler

Ve düşündüğünüz kadar ödeme yapmanız gerekmeyebilir: Google ve diğer Google Home stokçuları rekabetçi kalabilmek için fiyatları aşağı çektiğinden, bu hoparlörler düzenli olarak indirimlidir. Buradaki tüm ürünler için canlı olarak güncellenen en düşük fiyatları size getireceğiz.

Farklı odalar için bir dizi seçeneğiniz var. Yuva Sesi sınıfın orta boy seçenekleri, Google Nest Mini (2. nesil) daha ucuz ve en küçük seçenektir ve Google Ana Sayfası Maks. daha büyüktür ve üst düzey müzik çalma için yapılmıştır.

Ayrıca iki akıllı ekran seçeneğiniz var: Google Yuva Merkezi ve daha büyük Google Nest Hub Maks.Ses kontrolüne ek olarak size video ve görüntüler için kullanışlı bir ekran sağlayan .

Google Nest Hoparlör Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu arada, adlar biraz kafa karıştırıcı görünüyorsa, Google’ın akıllı ev ürünleri için Nest markasını kullanmaya başladığını unutmayın, ancak geçişin yarısında görünüyor, bu nedenle bazıları Google Home markalı ve bazıları Google Nest markalıdır. Ancak hepsi aynı ailedendir.

Satın almaya hazır olduğunuzda, mümkün olan en düşük fiyatı aldığınızdan emin olmak için doğrudan bu sayfaya gidebilirsiniz web’deki mağazaları araştırdık, rakamları karşılaştırdık.

Google Home/Nest, ses akışı (podcast’lerden müziğe), zamanlayıcılar ve alarmlar ayarlamanıza ve evinizdeki çeşitli akıllı ev teknolojisi parçalarını kontrol etmenize olanak tanır. Bunun da ötesinde, Google arama sorularınızı yanıtlar.

Mevcut dekorunuza uyan bir şey seçebilmeniz için çeşitli metal ve kumaş kaplamalarda gelir ve onunla daha fazlasını yapmaya devam edebilmeniz için Google’ın buluttaki sunucuları aracılığıyla sürekli olarak yükseltilir.

Evinizi henüz Amazon Echo hoparlörleriyle donatmadıysanız, Google Home kesinlikle dikkate değer. Paranız varsa, kafa kafaya akıllı bir hoparlör için her ikisini de kurmayı düşünebilirsiniz.

Bu yazımızda En İyi Google Nest Hoparlörler ile ilgili araştırmamızı sizin için paylaştık. Bir önceki yazımız olan Amazon Echo Show Akıllı Ekran Özellikleri başlıklı makalemizin ilginizi çekebileceğini düşünmekteyiz. Eklemek istediklerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

bilginkurt

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 66 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.

Ülkemiz, yabancı emlak yatırımcıları için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli gibi ekonomi merkezi şehirlerimizin yanında deniz turizmi ile ünlü şehirlerimiz de çok tercih ediliyor. Bodrum satılık daire veya Alanya satılık daire gibi şehirlerimizdeki satılık ilanları da çok fazla aranmaya başlandı.