En İyi Amazon Echo Show Fırsatları

bilginkurt Aralık 06, 2021 101 okunma 0 yorum 1 dakikada okuyabilirsiniz
Amazon Echo Show

En son Amazon Echo Show 5, Amazon Echo Show 8 ve Amazon Echo Show 10 fiyatları da dahil olmak üzere bu ayki en iyi Amazon Echo Show fırsatlarını içeren T3 kılavuzuna hoş geldiniz. Bunun nedeni, yalnızca en iyilerini bulmak için interneti taramış olmamızdır. Amazon Echo Show cihazlarında her yerde fırsatlar bunlar en iyi akıllı hoparlörlerden bazılarıdır, bu yüzden harika bir fiyata bir tane almanıza yardımcı olmak istiyoruz.

Tabii ki, perakendeci Echo akıllı cihazlarında da düzenli olarak cazip indirimler sunduğundan, genellikle en ucuz fiyatı Amazon’da bulabilirsiniz. Ayrıca, Amazon Echo Show cihazlarındaki en iyi fırsatlardan bazılarıyla eşleşen satışları olduğu için diğer perakendecilerin fiyatlarını da incelemeye değer.,

Amazon Echo Show

Amazon Echo Show

Kalabalık bir akıllı hoparlör pazarında bile, Echo Show, kısmen çok yönlülüğü nedeniyle paketin önüne çok yakın kalıyor. Kendisini dijital bir fotoğraf çerçevesine, bir karaoke makinesine, bir güvenlik kamerası görüntüleyicisine ve çok daha fazlasına dönüştürebilir.

En iyi Alexa hoparlörlerinin tüm işlevlerine ve ayrıca bu ekrana sahiptir yemek tarifi talimatlarını, video klipleri, görüntülü aramaları ve daha fazlasını göstermenin bir yolu. Görüntülü ve sesli arama özellikle etkileyicidir ve arkadaşlarınızla çok kolay bir şekilde iletişim halinde olmanızı sağlar. Bundan çıkarabileceğiniz ses de sağlam, ancak muhtemelen yakın zamanda hi-fi’nizin yerini almayacak.

Bunlar ekranlı bir Echo satın almanız için yeterli neden olmalı, ancak daha fazlasına ihtiyacınız varsa, ekran aynı zamanda dönen haber başlıklarını da getirebilir, birçok Alexa yanıtına görsel eşlik edebilir, geri sayım sayaçlarını ekrana koyabilir ve tabii ki sana havanın nasıl olacağını göster.

Amazon Echo Show Fırsatları

Amazon Echo Show cihazlarında en iyi fırsatları arıyorsanız, Cyber ​​​​Pazartesi mükemmel bir fırsattır: En iyi Cyber ​​​​Pazartesi fırsatlarının hepsini özel merkezimizde bulabilirsiniz.

Amazon’un bu sefer satış bonanzasını işaretlemek için tam olarak ne yapacağını tahmin etmek zor, ancak özellikle daha pahalı Echo Show 2 modelinde bazı önemli indirimler bekliyoruz.

Bu yazımızda en iyi Amazon Echo Show fırsatları ile ilgili detayları siz değerli okurlarımız için paylaştık. Bi önceki yazımızda paylaştığımız Ring Video Doorbell 4 ile Ring Video Doorbell karşılaştırılması konu başlıklı yazımızın ilginizi çekebileceğini düşünmekteyiz. Ekleme istediklerinizi ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

bilginkurt

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 66 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.

Ülkemiz, yabancı emlak yatırımcıları için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli gibi ekonomi merkezi şehirlerimizin yanında deniz turizmi ile ünlü şehirlerimiz de çok tercih ediliyor. Bodrum satılık daire veya Alanya satılık daire gibi şehirlerimizdeki satılık ilanları da çok fazla aranmaya başlandı.

KATEGORİLER