En İyi Akıllı Ev Ürünleri

bilginkurt Ağustos 26, 2021 183 okunma 0 yorum 3 dakikada okuyabilirsiniz
akıllı hoparlörler

En iyi akıllı hoparlörden, en iyi akıllı aydınlatmaya ve daha fazlasına kadar 2021 Akıllı Ev kategorisindeki ürünler.

Geçen yıl evde muhtemelen hepimizin tercih edeceğinden daha fazla zaman geçirildiğinden, yerinizi harika ekstra numaralarla yükseltmek, her şeyi taze tutmanın harika bir yolu oldu ve bu ürünlerin hepsinde bunu yapmanın harika yolları var.

İster sohbet edebileceğiniz (ve müzik çalan) bir akıllı hoparlör, evinizin aydınlatmasını iyileştirmenin yeni bir yolu, aptal cihazlara akıllı kontrol eklemenin bir yolu veya evin her yerinde daha iyi ve daha kararlı Wi-Fi istiyorsanız, tüm bunları yapmanın en iyi yolları burada.

Burada tanınan bazı çok havalı dünya ilkleri var, geçen yılki sürümler, akıllı ev aletlerinden gelecek daha fazla fikir olduğunu kanıtlıyor, şimdi bile kategori teknoloji dünyasının olgun bir parçası haline gelmiş gibi hissediyor.

En İyi Akıllı Hoparlör: Amazon Echo Show 10

Amazon’un akıllı ekranı, dairesel bir taban etrafında inşa edilmiş bir ekrana sahiptir ve odanın içinde hareket ettiğinizde ekran aslında onu takip edecek şekilde döner, böylece üzerinde ne olduğunu net bir şekilde görebilirsiniz veya görüntülü görüşme yaptığınız birinin sizi hala görebilmesi için . Düzgün ve neredeyse sessizce hareket eder ve sizi izleme şeklinin doğruluğu dikkat çekicidir “Hey Alexa” dediğinizde, sizi bulmak için sesinizin yönünü kullanır ve ekranı hemen bu şekilde döndürür. Daha önce hiç buna benzer bir şey görmemiştik.

Tabii ki, Alexa’nın sürekli gelişen zekası, etkileyici bir ses sistemi, mükemmel mikrofon doğruluğu ve fantastik Alexa Becerileri yelpazesinin yanı sıra asistana doğal olarak dahil edilenler sayesinde, genel olarak daha geniş anlamda en iyi akıllı konuşmacıdır.

akıllı hoparlörler

akıllı hoparlörler

En İyi Akıllı Aydınlatma: Philips Hue

Son zamanlarda, akıllı aydınlatma oyunundaki rekabet, özellikle daha uygun fiyatlı seçeneklerden (hepsi LED ampul oldukları için tam anlamıyla değil) yeniden kızıştı. Buna rağmen, Philips Hue’nun yenilikçi yeni ürünleri ve tamamen yeni uygulaması, En İyi Akıllı Aydınlatma unvanını kazanmak için yarışmacılarla mücadele ettiği anlamına geliyor.

Bu yıl, şeridinizi TV’nin kendisine bağlayarak TV’de izlediğiniz şeylerden renkleri duvarlarınıza yaymak için Hue Play kutusuyla birlikte kullanılabilen Gradient Işık Şeridi’nin piyasaya sürülmesinden gerçekten etkilendi. Pek çok okuyucu bunun Philips TV’lerde Ambilight’ın yaptığı gibi olduğunu anlayacaktır.

Ardından, süper ince Signe lambası ve Hue’nun Garden Living  mükemmel dış mekan ürün yelpazesinin genişletmeleri gibi büyüleyici yeni tasarımları var. Bahsettiğimiz uygulama yeniden tasarımı, harika aydınlatma kurulumları oluşturmayı ve giderek daha büyük sistemleri kontrol etmeyi her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

Hue’nun defne üzerinde durması kolay olurdu, ancak her yıl evinizi aydınlatmanın diğer birçok yolu ile birlikte en iyi akıllı ampuller listemizin başında yer alarak tüm platformunu gerçekten ileriye taşıyan ürünler sunar.

En İyi Akıllı Güvenlik: Arlo Essential Spotlight Kamera

Arlo’nun kameraları, iş akıllılık ve güvenliği bir araya getirme konusunda yıllardır rakipsiz oldu, ancak bu, büyük fiyat etiketleri taşıdıkları anlamına geliyor. Artık değil Arlo Essential Spotlight Camera, eksiksiz Arlo deneyimini çok daha düşük bir fiyata sunuyor.

Özünde yüksek kaliteli video var, tabii ki tamamı şarj edilebilir pil takımı sayesinde tamamen kablosuz olarak çekildi. Wi-Fi üzerinden doğrudan yönlendiricinize çalışır, ancak isterseniz bir Arlo baz istasyonuyla da kullanabilirsiniz. Önceki Arlo kameralarına kıyasla bu ek esneklik gerçekten memnuniyetle karşılanır.

Ancak buradaki asıl kazanan, Arlo’nun bulut platformunu kullanarak ekleyebileceğiniz ekstra akıllılar. Kamera insanları, hayvanları, araçları ve paketleri ayırt edebiliyor ve bir şey tespit ettiğinde ne tür bir şey gördüğünü bildirimde size bildirebiliyor. Hatta bahçenizde bir hayvan gördüğünde haberdar edilmemek, ancak bir insan gördüğünde bunu yapmak için kurallar bile oluşturabilirsiniz. Çok, çok faydalı.

Eksiksiz Arlo Essential Spotlight Cam incelememiz, iki yönlü konuşma, gece görüşü, spot ışığı, dahili alarm ve haftalarca süren pil ömrü gibi diğer tüm özelliklerinden bahsediyor. Çoğu insan için en iyi güvenlik kamerası olmasına şaşmamalı şu anda.

Akıllı prizler, akıllı evinizi oluşturmanın önemli bir parçasıdır çünkü mevcut ürünlere akıllılar eklemenizi sağlar. Akıllı hoparlörünüzle çalışmak için hemen her şeyi değiştirmenize gerek yok, bunun yerine sahip olduklarınızı yükseltin. Bazı akıllı prizlerle, bu ürünlerin ne kadar enerji kullandığını bile izleyerek faturalarınız ve karbon ayak iziniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olabilirsiniz.

TP-Link Kasa Akıllı Wi-Fi Fişi İnce Enerji İzleme KP115, tüm bunları özellikle küçük bir çerçevede harika bir fiyata sağlayan akıllı bir fiştir. Uygulama veya sesli yardımcılar aracılığıyla kontrol edilebilir ve Wi-Fi üzerinden doğrudan yönlendiricinize bağlanır, yani evin dışından kontrol edilebilir.

Lambaların belirli bir programda çalışmasını sağlamak veya portatif bir klimanın ne kadara mal olduğunu görmek ve eve gitmeden önce uzaktan açmak için veya sadece garip bir priz yerleşimi ile bir şeyi kapatmayı kolaylaştırmak için kullanın.

TP-Link Kasa KP115, Alexa ve Google Asistan ile çalışır, kurulumu kolay ve güvenilirdir, herhangi bir prize takılmadan sığar ve enerji kullanımını izlemeyi kolaylaştıran harika bir uygulamaya sahiptir. Bu en iyi akıllı prizdir ve tam TP-Link Kasa 115 incelememizin açıkça ortaya koyduğu gibi, her akıllı ev onunla geliştirilir ve bu her bağlı ev ürününün söyleyebileceği bir şey değildir.

bilginkurt

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 66 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.

Ülkemiz, yabancı emlak yatırımcıları için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli gibi ekonomi merkezi şehirlerimizin yanında deniz turizmi ile ünlü şehirlerimiz de çok tercih ediliyor. Bodrum satılık daire veya Alanya satılık daire gibi şehirlerimizdeki satılık ilanları da çok fazla aranmaya başlandı.

KATEGORİLER