Audio Pro G10 İncelemesi, En İyi Hoparlörler

bilginkurt Kasım 03, 2021 116 okunma 0 yorum 3 dakikada okuyabilirsiniz
audio pro g10

Audio Pro G10 incelemesinden büyük şeyler bekliyordum. Ses söz konusu olduğunda, ‘Audio Pro‘ adlı bir şirketin işlerini bilmesini beklersiniz. Geçmişteki tekliflerinden etkilenmiştim, bu yüzden ilk Google Asistan konuşmacılarına bir şans vermeyi dört gözle bekliyordum. Sonuç? Bu, satın alabileceğiniz en iyi akıllı hoparlörlerden biridir.

audio pro g10

audio pro g10

Daha önce sadece Amazon Alexa kullanıyorlardı, bu yüzden geçişi görmek ilginç. Güvenilir ve kullanıcı dostu, Google ekosisteminin büyük bir hayranıyım, bu nedenle Chromecast hoparlörlerin yükselen trendi sürpriz değil. Audio Pro G10, Chromecast’in yanı sıra AirPlay 2’yi de destekler. Dolayısıyla hepsi bir arada, bu çok odalı sisteminize iyi bir katkı olabilir.

Hoparlör hakkında ne düşündüğümü, tasarım ve kurulumdan ekstra özelliklere ve ses kalitesine kadar her şeyi kapsayan Audio Pro G10 incelememde öğrenin.

Audio Pro G10 incelemesi: Fiyat ve Bulunabilirlik

Audio Pro G10 aşağıdakiler için kullanılabilir: 250 $/225 £ (yaklaşık 449 AU $) için doğrudan.

Audio Pro G10 incelemesi: Tasarım ve Kurulum

Açık veya koyu gri renklerde mevcut olan Audio Pro G10, 193 x 140 x 140 mm ölçülerinde silindirik bir tasarıma sahiptir, bu nedenle bir ev hoparlörü için nispeten küçüktür. Sade, şık ve minimalist bir havası olan bir evde yerinden çıkmayacak.

Altta kavrama için kauçuk bir halka, üstte ise sesi görmek ve Google Asistan’ın dinlediğini bildirmek için on kontrol düğmesi ve dört LED ışığı olan siyah fırçalanmış alüminyum kaplama bulunur. Wifi, Bluetooth veya yardımcı giriş kullanıp kullanmadığınızı size bildiren üç kaynak gösterge ışığı da vardır.

Arka tarafta, bir sıfırlama düğmesi ve hoparlörü tavan rayına sabitlemek için de kullanılabilecek kullanışlı bir M6 duvar braketi armatürü bulacaksınız, bunlardan birine sahip olduğumdan değil. Tabana sıkışmış güç girişi ve 3,5 mm yardımcı giriştir. Burada pil seçeneği olmadığı için fişe takılması gerekecek, ancak yine de mutfakta veya yatak odasında kalıcı bir yer olması için tasarlandı, bu yüzden çok önemli değil.

Yerleşik kontrollerden birkaçını adlandırmak için ses seviyesini ayarlayabilir, parçalar arasında atlayabilir, Bluetooth kullanarak eşleştirebilir, mikrofonu kapatabilir ve Google Asistan’ı manuel olarak çağıran bas konuşabilirsiniz (bu, mikrofonu tutmayı tercih eden herkes için iyi olacaktır). Çoğu akıllı hoparlörden farklı olarak, bir güç düğmesi de vardır, bu da yardımcınızın her zaman kullanıma hazır olması gerekmediği anlamına gelir, daha şüpheli olanlar bunun hayranları olacaktır. Düğmeler sağlam ve onlara basıldığında hoş bir tıklama veriyor, her seferinde duyarlı olduklarını gördüm. Ancak, siyah semboller ve arka aydınlatma olmadığı için, ışıklar kısaldığında onları gerçekten göremezsiniz.

Hoparlörü kurmak, diğer Google Asistan hoparlörleri kadar zahmetsizdir, Wifi ağınıza bağlamak için Google Home uygulamasındaki talimatları uygulamanız yeterlidir.

Audio Pro G10 incelemesi: Özellikler ve Ses Kalitesi

Google ekosistemi için tasarlanan, ses kontrollü bir çok odalı kurulum oluşturmak için Google Home uygulamasından evinizin etrafındaki diğer uyumlu cihazlarla gruplandırabilirsiniz. Hem Chromecast hem de AirPlay 2 ile uyumludur, ancak Audio Pro uygulaması çoklu oda sistemiyle çalışmadığını unutmayın. Spotify Connect, Bluetooth 4 bağlantısı ve 3,5 mm yardımcı bağlantı noktası aracılığıyla da müzik çalabilirsiniz; ikincisi, birçok akıllı hoparlörün dışarıda bırakma eğiliminde olduğu bir bağlantı aracıdır.

Google Asistan’ın tüm avantajları dahildir, böylece hava durumunu öğrenebilir, bir zamanlayıcı ayarlayabilir veya merak ettiğiniz soruların yanıtlarını alabilir ve akıllı evinizin geri kalanını kontrol edebilirsiniz. Akıllı ışıklar ya da senin akıllı termostat. Mikrofon, test ederken bir kez bile ‘Hey Google’ komutunu kaçırmadı.

Peki ya ses? 3 inç uzun mesafeli woofer, 1,25 inç BMR (dengeli mod radyatör) tweeter, iki adet 4,5 inç pasif radyatör ve 52 watt D Sınıfı amplifikatörü var. Kağıt üzerinde her şey güzel görünüyor ve gerçek hayatta kulağa harika geliyor. Ses net orta ve tizlerle net, en yüksek seviyelerde bozulma yok, ayrıca böyle küçük bir hoparlör için şaşırtıcı derecede yüksek çıkıyor. Duvarları sallayacak türden bir etkisi yok, ancak bas ağırlıklı şarkılardaki enerjiyi gayet iyi aşmayı başarıyor. Audio Pro G10’un kavisli şekli, sesin odaya eşit olarak dağıldığı anlamına gelir; bu nedenle, bazı hoparlörler gibi ortama göre ayarları otomatik olarak yapmasa da, odanın neresine koyarsanız koyun, aynı deneyimi yaşarsınız. Google Home uygulamasından bas ve tiz ayarlarını değiştirebilirsiniz, bunlar pek bir fark yaratmadı ve daha gelişmiş ekolayzır ayarlarına sahip olmak güzel olurdu.

Audio Pro G10 incelemesi: Karar

Audio Pro G10 bana Harman Kardon Citation One’ı veya Sonos Bir tasarım, ses kalitesi ve sunduğu özellikler açısından. Peki bunu farklı kılan nedir? 3,5 mm bağlantı noktası güvencesine sahip olmak istiyorsanız, hoparlörü tamamen kapatma seçeneği ve bir bas konuş düğmesi, bunların tümü Audio Pro G10’da olup Citation One ve Sonos One’da yoktur.

Nitelikli bir seçim yapmak için, daha gelişmiş ve etkili ekolayzır ayarlarının yanı sıra arkadan aydınlatmalı düğmeler ve taşınabilir hale getirmek için bir pil görmek isterdim. Ancak genel olarak Audio Pro G10, harika bir ses ve güvenilir bir sesli asistan ile stil sızdıran bir hoparlördür, Audio Pro G10’da gerçekten çok fazla olumsuzluk yoktur. Bu akıllı hoparlörü şiddetle tavsiye ederim!

Bu yazımızda Audio Pro G10 İncelemesini sizin için paylaştık. Bir önceki yazımızda incelediğimiz Amazon Echo Özellikleri Nelerdir? başlıklı yazımız ilginizi çekebileceğini düşünmekteyiz. Eklemek istediklerinizi ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

bilginkurt

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 66 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.

Ülkemiz, yabancı emlak yatırımcıları için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli gibi ekonomi merkezi şehirlerimizin yanında deniz turizmi ile ünlü şehirlerimiz de çok tercih ediliyor. Bodrum satılık daire veya Alanya satılık daire gibi şehirlerimizdeki satılık ilanları da çok fazla aranmaya başlandı.

KATEGORİLER