Arlo Ultra 2 Özellikleri Ve İncelemesi

bilginkurt Ekim 14, 2021 137 okunma 0 yorum 3 dakikada okuyabilirsiniz
arlo ultra 2

Hırsızların çoğunun şu anda ondan kurtulması üzücü bir gerçek. ONS ve İçişleri Bakanlığı istatistikleri, 100 hırsızlıktan yalnızca 14’ünün tutuklamayla sonuçlandığını söylüyor ve gov.co.uk rakamları, hırsızlıkların yalnızca %5’inin gerçek bir mahkumiyet aldığını söylüyor. Bu iki anlama gelir: hırsızlığı önlemek en iyi sonucunuzdur; ama evinizde en kötüsü olursa, ihtimalleri alt ettiğinizden emin olmalısınız ve bunu yapmanın yolu mümkün olan en iyi kanıtı sağlamaktır.

Her iki durumda da cevap Arlo Ultra 2 Spotlight Güvenlik Kamerasıdır. Bu, yalnızca çektiği videolarda rakipsiz ayrıntılar sunan bir 4K güvenlik kamerası değil, aynı zamanda canlı algılama ve alarm özelliklerine sahip akıllı bir güvenlik sistemidir. Tüm bunları, duvarınıza sabitlediğiniz birkaç tamamen kablosuz kamera ünitesinden yapar; ayrıntılı kurulum veya hatırlanması zor kodlar gerekmez.

arlo ultra 2

arlo ultra 2

Arlo Ultra 2’nin 4K çözünürlüğü, videolarının standart bir 1080p HD güvenlik kamerasına göre dört kat daha fazla piksel yakaladığı anlamına gelir; bu, önemli özellikleri bozmadan görüntüleri 12x’e kadar yakınlaştırmanıza olanak tanır, yani insanların net fotoğraflarını çekebilirsiniz. yüzler veya diğer tanımlayıcı özellikler. Videoyu yakalayan sensör aynı zamanda HDR’dir; bu, parlak güneş ışığı alanlarınız ve koyu gölgeleriniz varsa bunların hepsinin aynı karede görülebileceği anlamına gelir.

Görünürlük ve netlik geceleri de var: renkli gece modu ve dahili spot ışığının birleşimi, Arlo Ultra 2’nin koşullar ne olursa olsun net görüntüler yakaladığı anlamına geliyor.

Bu aynı zamanda, kameranın otomatik olarak yakınlaştırabileceği ve mülkünüzde hareket eden birini takip edebileceği anlamına gelir ve kamera zaten 180 derecelik bir görüş alanına sahip olduğundan, bu, ondan gizlice kaçmak olmadığı anlamına gelir.

Arlo Ultra 2’nin zekasının anahtarı, hareket algılamasıdır. Görüş alanı içindeki biri hareket etmeye başladığında, sizi hemen uyarır yani doğrudan telefonunuzdan canlı bir akışı kontrol edebilirsiniz ve neler olduğunu kaydedebilir, böylece hiçbir şey dikkatinden kaçmaz. Görüntüler SmartHub baz istasyonuna bağlı USB depolama birimine veya bir Arlo SMART planınız varsa kutuya veya her ikisine aynı anda kaydedilebilir! Depolama alanını ikiye katlamak, kaydedildiği videoyu asla kaybetmeyeceğiniz ve nerede olursanız olun ona hemen erişebileceğiniz anlamına gelir.

Ancak burada önleme de devreye giriyor: Arlo Ultra 2 hareketi algıladığında sadece kayıt yapmıyor, aynı zamanda ister evde olun ister dünyanın herhangi bir yerinde olun, telefonunuza bir bildirim gönderir. Bu, neler olduğunu görmek için anında canlı video akışına bakabileceğiniz ve yanıt verebileceğiniz anlamına gelir! Arlo Ultra 2’de yerleşik iki yönlü iletişim vardır, böylece telefonunuzla konuşabilirsiniz ve olası istilacılar bunu duyacaktır. Ve sesinizle bir uyarı vermek istemiyorsanız, daha da kolay bir seçenek her Arlo Ultra 2 kamerada yerleşik sirendir sadece bir düğmeye basın ve kelimenin tam anlamıyla alarmı çaldınız.

Hepsinden iyisi, Arlo Ultra 2’nin uygulamasındaki birçok aracı kullanarak her türlü akıllı otomasyonu oluşturabilirsiniz. Tatildeyseniz, belki de bunu, bahçe kameranız hareket algıladığında alarmın hemen çalmasını ve spot ışığının yanmasını sağlayacak şekilde ayarlamayı tercih edebilirsiniz. Ve eve geldiğinizde, telefonunuzun GPS’i, Arlo sistemine otomatik olarak geri döndüğünüzü bildirir, bu yüzden gördüğünde alarm çalmaz.

Arlo SMART planını eklemek, kameralarınıza yalnızca bulut kaydı eklemekle kalmaz, aynı zamanda onları hayal ettiğinizden daha akıllı hale getirir. Arlo SMART planı, kameraların insanları, hayvanları, araçları ve paketleri ayırt edebilmesini sağlar yani, bahçenizden gelen yalnızca yerel bir kediyse endişe verici bir bildirim almazsınız, ancak bu bir insansa alırsınız. Benzer şekilde, ön bahçenize bakan bir kamera, arabalar geçtiğinde tetiklemeye devam etmeyecek, ancak diğer hareket türleri için olacaktır.

Her Arlo Ultra 2 Spotlight Güvenlik Kamerası tamamen kablosuzdur ve SmartHub’a doğrudan bağlanarak her zaman tutarlı bir bağlantı sağlar. Pillerinin her biri yaklaşık altı ay dayanır ve şarj edilmeleri gerekmeye yakın olduklarında çok sayıda uyarı alırsınız, böylece bunu güvenli bir anda yapabilirsiniz. Ve tamamen kablosuz olması, kurulumun hızlı, kendin yap işi olduğu anlamına gelir içeride veya dışarıda sadece birkaç vida yeterlidir. Ve hava koşullarına dayanıklıdırlar, böylece dışarıda onlar için istediğiniz herhangi bir yeri seçebilirsiniz.

Arlo Europe’u bir numaralı güvenlik kamerası şirketi yapan şey, bu benzersiz özelliklerin birleşimidir videodaki yenilmez ayrıntı, güçlü ve akıllı güvenlik özellikleri ve güvenilir ve esnek bağlantı. Hırsızların evinizi hedef alıp almadığını kontrol edemezsiniz, ancak Arlo Ultra 2’nin size sunduğu özelliklerle onları raylarında durdurmak veya adalete teslim etmek için kendinize en iyi şansı verebilirsiniz.

Bu yazımızda Arlo Ultra 2 Özellikleri Ve İncelemesini sizler için paylaştık. Bir önceki yazımızda detaylı açıkladığımız Tapo C100 Ev Güvenliği Wi-Fi Kamera Özellikleri ilginizi çekebileceğini düşünmekteyiz. Eklemek istediklerinizi yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz. 🙂

bilginkurt

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 66 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.

Ülkemiz, yabancı emlak yatırımcıları için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli gibi ekonomi merkezi şehirlerimizin yanında deniz turizmi ile ünlü şehirlerimiz de çok tercih ediliyor. Bodrum satılık daire veya Alanya satılık daire gibi şehirlerimizdeki satılık ilanları da çok fazla aranmaya başlandı.