Amazon Prime Day: Samsung Galaxy SmartTag Özellikleri

bilginkurt Kasım 17, 2021 155 okunma 0 yorum 3 dakikada okuyabilirsiniz
Samsung Galaxy SmartTag

Genelde hakkında yazdığım ürünlerin çoğu, muhtemelen umm ve ahh olacağınız türdendir, ancak bu değil. Samsung Galaxy SmartTag uygun fiyatlı ve şimdi en iyi Prime Day fırsatları sayesinde daha da ucuz. Zaten bir tane sahibim ama gün bitmeden birkaç tane daha aldığıma inansan iyi olur.

Konuya daha fazla girmeden önce, bunu satın almak isteyecek olanlar yalnızca Samsung Galaxy akıllı telefonların, tabletlerin veya dizüstü bilgisayarların sahipleridir. Diğer herkes Apple AirTag veya Tile cihazlarını kontrol etmelidir. Ancak Samsung Galaxy cihazlarınız varsa, hayatınızda buna ihtiyacınız var anahtarlarınızı, cüzdanınızı veya telefonunuzu bir daha asla kaybetmeyeceksiniz.

Samsung Galaxy SmartTag

Samsung Galaxy SmartTag

Samsung Galaxy SmartTag, Prime Day için %50 indirimli olup, satın alınması yalnızca 15 £’dir. Daha özellikli kardeşi de 39,99 £ ‘dan 27,99 £’ a düşürüldü, %30 indirim ve piyasaya sürülmesinden bu yana en ucuzu. Daha pahalı Plus sürümünü seçerseniz, daha hassas izleme ve artırılmış gerçeklik gibi ekstra akıllı özellikler elde edersiniz.

Peki bunda bu kadar harika olan ne, diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Anahtarlarınıza, çantanıza takarsınız, çantanıza koyarsınız, bagajınızda saklarsınız (eğer bir daha uçağa binmemize izin verilirse) kaybetmek istemediğiniz her şeyi aşağı yukarı koyabilirsiniz. Ardından, eşyalarınızı yanlış yere koyarsanız, onları bulmak için telefonunuzu kullanabilirsiniz.

Amazon Prime Day: Samsung Galaxy SmartTag Nasıl Kullanılır?

Bir süredir kullanıyorum ve daha uzun süre benim için daha kullanışlı hale geldi. Anahtarlarımı kaybetmeye gerçekten meyilliyim. Çoğu zaman onları evin etrafında kaybederim ama birkaç hafta önce bir restorana gittim ve onları masanın üzerinde bırakarak dışarı çıktım. SmartTag’i anahtarlıklardan birine taktığım için birkaç dakika içinde onlarla tekrar bir araya geldim.

Anahtarsız olduğumu fark ettiğimde, SmartThings Bul adlı bir bölümün olduğu SmartThings uygulamasını açtım. Bluetooth kapsama alanı dışında olsanız bile, bir harita üzerinde Galaxy cihazlarınızın tam konumunu gösterir. Bunu yapmak için Samsung’un bölgedeki devasa Galaxy cihaz ağından yardım alıyor. Bu bir hayat kurtarıcı. Onu Tile gibi rakiplerinden gerçekten ayıran şey budur. Etiketi, uygulamadan etkinleştirdiğiniz bir uyarı sesi kullanarak da bulabilirsiniz. Yani anahtarlarım kapalı, ama şimdi çantama ve pasaportuma birkaç tane daha koymak istiyorum. Böylece ikisinin de izini asla kaybetmem.

Yine de tüm yaptığı bu değil. Etiketi almadan önce sürekli evde dolaşıp telefonumu arıyordum. Sonunda onu kot pantolonumun cebinde veya çarşafların arasına karıştırmış olarak bulurdum. Ve telefonumu hala garip yerlerde bırakırken, etiket aslında her iki yönde de çalıştığı için uzun zamandır avlanma günleri geride kaldı. Üzerindeki düğmeye arka arkaya iki kez bastığımda, Titreşim veya Sessizde olsa bile telefonum çalıyor. Bu özellik beni kabul ettiğimden çok daha fazla kurtardı.

Akıllı evinizin öğelerini kontrol etmek için etiket üzerindeki düğmeyi, eve geldiğinizde bir ışığı açmak için kullanmak istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Daha pahalı sürüm olan Samsung Galaxy SmartTag Plus ile etiketi bulmanın en havalı yolu akıllı telefonunuzun kamerasındaki artırılmış gerçeklik özelliğidir. Görsel olarak sizi etiketin yönüne yönlendirecek ve size ne kadar uzakta olduğunuzu gösterecek ve size çok daha kesin izleme bilgisi verecektir. Samsung Galaxy SmartTag Plus incelemesinde daha fazlasını öğrenin.

Amazon Prime Day alternatif satışları – İngiltere

 • Argos.co.uk – ucuz Lego, oyuncaklar, telefonlar ve daha fazlası
 • AO.com – elektrikli cihazlarda büyük indirim
 • Currys.co.uk – Destansı fırsatlar! 100’lerce üründe %40’a varan indirim
 • Dell.co.uk – dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda büyük tasarruf
 • eBay.co.uk – eBay Outlet’te %70’e varan indirim
 • Very.co.uk – elektrik, moda ve ev ile ilgili fırsatlar
 • Lovehoney.co.uk – indirimli seks oyuncakları ve iç çamaşırları
 • Goldsmiths.co.uk – saat ve mücevherlerde tasarruf
 • John Lewis – büyük tasarruf artı John Lewis garantisi
 • Le Creuset – birinci sınıf tencere lezzetli indirimler alıyor
 • Nike – sinsi düşük fiyatlarla yeni spor ayakkabılar
 • ASOS – giysilerde büyük tasarruf
 • Schuh – ayakkabılardan, botlardan ve spor ayakkabılardan büyük tasarruf edin
 • The White Company – indirimli fiyatlarla kaliteli yatak takımları
 • Simba – şiltelerde ve uyku paketlerinde büyük tasarruf edin

Bu yazımızda Amazon Prime Day: Samsung Galaxy SmartTag ile ilgili detayları siz değerli okurlarımız için paylaştık. Bir önceki yazımızda paylaştığımız pille çalışan EZVIZ BC1 kamera kiti özellikleri başlıklı yazımızın ilginizi çekebileceğini düşünmekteyiz. Eklemek istediklerinizi ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

bilginkurt

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 66 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.

Ülkemiz, yabancı emlak yatırımcıları için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli gibi ekonomi merkezi şehirlerimizin yanında deniz turizmi ile ünlü şehirlerimiz de çok tercih ediliyor. Bodrum satılık daire veya Alanya satılık daire gibi şehirlerimizdeki satılık ilanları da çok fazla aranmaya başlandı.