Amazon Prime Day Akıllı Güvenlik Sistemleri

bilginkurt Kasım 12, 2021 114 okunma 0 yorum 3 dakikada okuyabilirsiniz
Akıllı Güvenlik Sistemleri

Sonunda yaz geldi. Henüz öyle görünmeyebilir veya hissetmeyebilir, ancak resmi olarak geldi. Bu, bu yıl her şey evimize istediğimizden biraz daha yakın olsa bile, hepimizin yaz tatillerini, günlerimizi ve uzun hafta sonlarını planladığımız anlamına geliyor.

Gittiğinizde evinizin, garajınızın ve bahçenizin güvenliği konusunda içiniz rahat olsun isteyeceksiniz. Güvenlik kameraları, görüntülü kapı zilleri ve güvenlik sistemleri dahil olmak üzere en iyi güvenlik cihazlarından bazıları, bu yılın en iyi Prime Day fırsatlarında indirimli.

Bu akıllı teknoloji, sizin için evinize göz kulak olur. İster yağmur ister parıldasın, gece veya gündüz, herhangi bir sorun olduğunda telefonunuzu uyaracaklar. İstenmeyen ziyaretçilerden kurtulmanız gerekirse, bazıları siren bile çalacaktır.

Akıllı Güvenlik Sistemleri

Akıllı Güvenlik Sistemleri

Dış güvenlik kameraları

Bir zamanlar özellikle zenginlerle veya işletme sahipleriyle sınırlı olan güvenlik kameraları, isteyen herkes tarafından erişilebilir hale geldi. Uygun fiyatlı, kurulumu kolay ve kullanımı basittir. Siz yokken evinizin dışından check-in yapabileceksiniz ve olağan dışı bir şey olursa bildirim alacaksınız. Bazıları bir sesli asistan kullanılarak bile kontrol edilebilir.

Arlo Pro3:

Bir güvenlik kamerasında alacağınız en iyi anlaşma şüphesiz. Bu büyük indirim, Arlo Pro 3’ü çoğu insan için biraz ulaşılmaz olmaktan, dikkate değer bir pazarlık haline getiriyor. Kristal netliğinde görüntü kalitesine ve bazı ciddi zekalara sahip olmasına rağmen, çekimlerinizi bir bulutta depolamak için ayda 2,49 £ ‘dan başlayan bir abonelik ücreti ödemeniz gerekecek.

EufyCam2C:

EufyCam 2C’nin en büyük satış noktası, abonelik gerektirmemesidir. Bu doğru, çekimlerinizi depolamak için aylık bir maliyet yok. Bir insan yüzü algıladığında net 1080p çekim yapar. Ayrıca, kablosuzdur ve yılda yalnızca iki kez şarj edilmesi gerekir.

İç güvenlik kameraları

Bazı güvenlik kameraları içeride kullanılmak üzere yapılmıştır. Evinizin duvarlarında olup bitenleri yakından takip edecekler ve siz yokken herhangi bir hareket algıladıklarında size haber vermelidirler. Bu ürünlerin her ikisi de T3’ün en ucuz güvenlik kameraları kılavuzunda yer alır ve hatta yapılmışlardır.

Neos SmartCam:

En sevdiğimiz ucuz güvenlik kameramız Neos SmartCam, net, canlı video, iki yönlü ses ve etkili gece görüşü sunar. 12 saniyelik video klipler için 2 haftaya kadar ücretsiz bulut depolama alanı elde edersiniz. Bir microSD yerel depolama seçeneği de var.

Mini Yanıp Sönme:

Küçük ve basit Blink Mini, hareket algıladığında doğrudan telefonunuza uyarı gönderir. Evden ayrıldığınızda otomatik olarak silahlandırılabilir. Alexa desteğinin yanı sıra gece görüşü ve %37’lik bir indirim, bunu harika bir anlaşma haline getiriyor. Ancak, görüntüleri saklamak için ayda 2,50 £ ödemeniz gerektiğini unutmayın.

Görüntülü kapı zilleri

Yüklü bir görüntülü kapı zili varsa, telefonunuzdaki bir uygulama aracılığıyla zili kimin çaldığını görebileceksiniz. İçeride değilseniz, onlarla konuşabilir ve parsellerinizi nereye bırakacaklarını bildirebilirsiniz. Ve soğuk arayanları görmezden gelmeyi çok daha kolay hale getirir.

Ring Video Kapı Zili Kablolu:

Ring’in en ucuz ve en kompakt görüntülü kapı zili Prime Day için indirimli. Bir kablo kullanarak kurmanız gerekecek, ancak bir kez kurulduğunda şarj etmek için aşağı indirmeniz gerekmeyecek. Kapı zili, HD video, iki yönlü konuşma ve gece görüşü olarak paketlenmeyi başarır, ancak Ring Chime’ı ayrıca satın almanız gerekecektir. Echo Show 5 ile birlikte satın alırsanız, genellikle 107,49 £ ‘dan sadece 49,99 £’ a mal olacak.

Plug-in Adaptörü ve Zil Sesi ile Ring Video Doorbell Pro:

Ring Video Doorbell Wired’den daha büyük, daha pahalı bir kapı zili olan bu kapı zili, evinizi kızılötesi gece görüşü ve daha geniş bir görüş alanı ile 1080p HD videoda izler. Ön panel renklerini ön kapınıza uyacak şekilde değiştirebilir ve evinizin dış özelliklerine göre açı oluşturabilirsiniz. Bu fırsata Zil Zili dahildir, böylece zili hem evin içinden hem de telefonunuzdan duyabilirsiniz.

Akıllı güvenlik sistemleri

Akıllı güvenlik sistemleri, etkinleştirildiğinde sireni tetikleyen hareket sensörlerini kullanarak evinizi geleneksel hırsız alarmlarına benzer şekilde donatır. Aradaki fark, telefonunuzu kullanarak bunları kontrol edebilir, yönetebilir ve devre dışı bırakabilirsiniz.

Yale Sync Akıllı Ev Güvenlik Alarmı:

Henüz herhangi bir akıllı güvenlik cihazınız yoksa, Yale Sync Akıllı Ev Güvenlik Alarmı satın alabileceğiniz en iyi güvenlik sistemidir. Güvenlik ağır sikletinden beklediğiniz gibi, iyi düşünülmüş ve kapsamlı. Hatta alarm çaldığında renginin değişmesi için onu Philips Hue ışıklarınıza bağlayabilirsiniz.

Zil Alarmı 5 Parça Set (2. Nesil)

Halihazırda Ring cihazlarınız varsa, Ring Alarm 5 Parça Set (2. Nesil) sizin için en iyi akıllı güvenlik sistemi olacaktır. Tüm cihazlarınızı tek bir yerden izleyebileceksiniz. Bir Baz İstasyonu, Tuş Takımı, bir Kontak Sensörü, bir Hareket Dedektörü ve bir Menzil Genişletici dahil olmak üzere temel tüm ev güvenliğini kurmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir.

Bu yazımızda Amazon Prime Day akıllı güvenlik sistemleri ile ilgili bilmeniz gereken tüm detayları siz değerli okurlarımız için paylaştık. Ring kapı zilleri ve kameraların özellikleri ile ilgili yazdığımız yazımızın ilginizi çekebileceğini düşünmekteyiz. Eklemek istediklerinizi ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

bilginkurt

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 66 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.

Ülkemiz, yabancı emlak yatırımcıları için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli gibi ekonomi merkezi şehirlerimizin yanında deniz turizmi ile ünlü şehirlerimiz de çok tercih ediliyor. Bodrum satılık daire veya Alanya satılık daire gibi şehirlerimizdeki satılık ilanları da çok fazla aranmaya başlandı.