Amazon Echo Show Akıllı Ekran Özellikleri

bilginkurt Ekim 25, 2021 138 okunma 0 yorum 1 dakikada okuyabilirsiniz
Amazon Echo Show

Amazon, her iki modelde de yükseltilmiş kameralara sahip Echo Show 5 ve Echo Show 8 akıllı ekranlarının yeni sürümlerini piyasaya sürdü. görüntülü aramalar için daha da iyi.

Bunlar şu anda satın alınabilecek en iyi akıllı hoparlörlerden ikisi ve ufukta beliren Amazon Prime Day ile bir yükseltme aldıklarını görmek harika.

Yeni Echo Show 8’in kamerası 13MP’dir ve esneklik eklemek için bu büyük çözünürlüğü ve geniş görüş alanını kullanır. Önünde düzgünce oturuyorsanız, çerçevenin ortasında oturmasanız bile kırpılır ve yalnızca size gösterilir. Sizi algılar ve eşleşecek şekilde ayarlar.

Amazon Echo Show

Amazon Echo Show

Bu, ayağa kalkıp hareket ederseniz de geçerlidir sizi takip eder, böylece aradığınız kişi tarafından görünmeye devam edersiniz (gerçi cihazın kendisi Echo Show 10’un aksine hareket etmese de). Görünümüne daha fazla insan girerse, herkesin net bir şekilde görülebilmesi için yeniden çerçevelenir.

  • Amazon Prime Day 2021: Haziran ayı için onaylandı ve beklenecek en iyi fırsatlar

Aynı teknolojinin iPad Pro (2021) ve ‘Centre Stage’ kamerasında kullanıldığını gördük Echo Show 8 bunu elbette çok daha ucuza yapıyor.

Kameranın bir gizlilik kapağı vardır ve büyük ve net ses için stereo hoparlörlerle eşleştirilmiştir. Yeni bir sekiz çekirdekli işlemci, her şeye güç veriyor ve bu da yanıtlarının hızlı kalmasına yardımcı olmalı.

Yeni Echo Show 8, 119£/129$/199AU$ olan önceki sürümle aynı fiyatı koruyor ve şimdi ön sipariş vermek için mevcut ve “önümüzdeki ay” gönderilecek.

Bu arada, yeni Echo Show 5 daha mütevazı bir yükseltmedir, ancak geliştirilmiş bir HD kamera içerir ve “Kömür” ve “Buzul Beyazı”na ek olarak yeni bir “Derin Mavi Deniz” rengiyle gelir. Gerçek çekiliş yeni daha düşük fiyattır: şimdi sadece 74.99 £/84.99$/119$’a mal oluyor ve yine bugün “önümüzdeki ay” piyasaya sürülecek şekilde sipariş edilebilir.

Bu yazımızda Amazon echo show akıllı ekran özelliklerinden bahsettik, bir önceki yazımız olan, ring video doorbell wired özellikleri neler? başlıklı yazımızın ilginizi çekebileceğini düşünmekteyiz. Eklemek istediklerini ve düşüncelerini yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

bilginkurt

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 66 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.

Ülkemiz, yabancı emlak yatırımcıları için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli gibi ekonomi merkezi şehirlerimizin yanında deniz turizmi ile ünlü şehirlerimiz de çok tercih ediliyor. Bodrum satılık daire veya Alanya satılık daire gibi şehirlerimizdeki satılık ilanları da çok fazla aranmaya başlandı.