Amazon Echo Özellikleri, Echo Nasıl Ve Nerelerde Kulanılır?

bilginkurt Ekim 07, 2021 138 okunma 0 yorum 1 dakikada okuyabilirsiniz
Amazon Echo

Ana hoparlörünüz bir Amazon Echo (4. nesil) veya Echo Dot (4. nesil) ise, o zaman belki de onu normalde duvara bağladığınız yerden alıp dinlemeye devam etmesini dilediniz. Ya da belki bilmiyorsun, ama şimdi merak ediyorsun. Her iki durumda da, sizin için yeni ürünümüz var mı: Amazon, yeni Echo modelleri için 5 saate kadar taşınabilir çalma gücü sağlayan yeni Pil Tabanlarını duyurdu.

Amazon Echo

Amazon Echo

Mission Cables şirketi tarafından ‘Amazon İçin Üretildi’ şeması altında üretilen Pil Tabanları tam olarak göründükleri gibidir Eko’nuzu yerleştirdiğiniz tabanlar, onları fiş ihtiyacından kurtarır. Daha sonra bunları, Wi-Fi’de oldukları sürece tam Echo özellikleriyle evin veya bahçenin her yerinde istediğiniz yerde kullanabilir veya Bluetooth üzerinden müzik çalmak için daha uzağa götürebilir ve bağlanabilirsiniz.

Güvencesiz görünüyorlar, ancak Echo’nuzu sıkıca yerinde tutacaklarına söz veriyorlar Echo Dot versiyonunda bir beşik varken, tam boyutlu Echo versiyonunda Echo’nun tabanına vidalanan bir ‘Securemount’ var. Ayrıca, pili uygun bir şekilde doğrudan Echo’dan şarj etmeyi vaat ediyor ve ardından fişi çıkardıktan sonra gücü diğer tarafa geri itiyor.

Şimdiye kadar, yalnızca Amazon İngiltere’de mevcut görünüyorlar Echo Dot sürümü için 29,99 £ veya büyük Echo sürümü için 39,99 £ maliyeti. Bunu Echo’nuzun maliyetine eklemek oldukça iyi bir değerdir, tam fiyatı ödemediğiniz sürece NS Onları en iyi Amazon Echo fırsatlarına rehberimizden ucuza alın, değil mi?

Nihai sonuç, şüphesiz en iyi Bluetooth hoparlörlerden çok daha az şıktır ve açıkçası, yakında piyasaya çıkacak Sonos Roam gibi su geçirmezlik veya düşme koruması yoktur. Beş saatlik oyun süresi özellikle etkileyici değil ve parkta bir Yankı çekmek muhtemelen çok uzak o kişinin bir iPad’de fotoğraf çekmesine eşdeğer.

Ancak, Echo’nuzu ana ses eğlence seçeneğiniz olarak kullanırsanız hangi müzik ve radyo istasyonlarını çalacağını söylerseniz bu, bahçede tüm bu rahatlığa sahip olabilmeniz için güzel ve ucuz bir yükseltme gibi görünür.

bilginkurt

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 66 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.

Ülkemiz, yabancı emlak yatırımcıları için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli gibi ekonomi merkezi şehirlerimizin yanında deniz turizmi ile ünlü şehirlerimiz de çok tercih ediliyor. Bodrum satılık daire veya Alanya satılık daire gibi şehirlerimizdeki satılık ilanları da çok fazla aranmaya başlandı.