2022’nin En iyi Chromebook Modelleri Nelerdir?

bilginkurt_editor Şubat 21, 2022 79 okunma 0 yorum 1 dakikada okuyabilirsiniz

En iyi Chromebook’lar artık yalnızca birkaç Google uygulaması çalıştıran dizüstü bilgisayarlar değildir. Chromebook’lar artık çok çeşitli bilgi işlem ihtiyaçlarını karşılayabilir ve iyi bir Chrome OS dizüstü bilgisayar veya ikisi bir arada, alt segment bir Windows veya MacOS dizüstü bilgisayardan daha kullanışlı olabilir.

Acer Chromebook Spin 713

Bu nedenle, 2022’nin en iyi Chromebook’u için seçimimiz, hemen hemen her şeyi doğru yapan Acer Chromebook Spin 713’tür.

En iyi Chromebook’ların iyi bir değer sağladığı bilinmektedir. Pek çok kişinin ucuz Chromebook’lar yerine gerçekten iyi Chromebook’lar istediği mesajı üreticilere ulaştı. Daha yüksek ve daha düşük aralıklarda da iyi seçenekler olmasına rağmen, çoğu yüksek fiyatlıdır.

Bu serideki en iyi Chromebook’ların kalitesi ilk kez tutarlı oldu. Asus, Lenovo, Google, HP, Dell ve Samsung’un teklifleri arasında çok benzerlik vardır.

Karşılaştırmalı alışveriş yapıyorsanız bu harika bir haber; Bunları indirimli olarak bulabilirseniz, bu listenin çoğunluğu iyi satın alımlar olacaktır. Hatta piyasadaki en iyi dizüstü bilgisayarlardan, en iyi bütçeli dizüstü bilgisayarlardan ve en iyi öğrenci dizüstü bilgisayarlarından bazılarıyla rekabet edebilirler.

En iyi Chromebook için seçimimiz Acer Chromebook Spin 713’tür ve bütçesi kısıtlı alışveriş yapanlar için Lenovo Chromebook Duet’i seçtik. 2021’in en iyi Chromebook’ları için diğer seçimler arasında Google Pixelbook Go, Asus Chromebook Flip CX5 ve Samsung Galaxy Chromebook 2 yer alıyor.

Çoğu alıcının en iyi Chromebook’ta istediği şeyler muhtemelen herhangi bir dizüstü bilgisayarda istedikleriyle aynıdır: iyi bir klavye, sağlam yapı kalitesi, uzun pil ömrü, hoş bir ekran ve istediğiniz şeyleri yapmak için yeterli güç. Bu nitelikleri her zamankinden daha fazla Chromebook karşılayabilir, ancak bunlar diğerlerinin üzerine çıkanlardır.

bilginkurt_editor

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 58 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.

Ülkemiz, yabancı emlak yatırımcıları için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli gibi ekonomi merkezi şehirlerimizin yanında deniz turizmi ile ünlü şehirlerimiz de çok tercih ediliyor. Bodrum satılık daire veya Alanya satılık daire gibi şehirlerimizdeki satılık ilanları da çok fazla aranmaya başlandı.