Philips Hava Maskesi Nedir, Hangi Özelliklere Sahiptir?

bilginkurt_editor Ocak 14, 2022 110 okunma 0 yorum 2 dakikada okuyabilirsiniz
Philips- Hava Maskesi 600

Philips Hava Maskesi ile Temiz Havanın Tadını Çıkarın

 

Evden çıkarken neleri yanınıza almayı unutmamanız gereken birçok şey vardır. Telefon, cüzdan, ev ve araba anahtarının dışında son olarak yüz maskeleri de dışarı çıkarken mutlaka yanınıza alınır. Şehir içinde hızla artan hava kirliliği nedeniyle uzun süredir yüz maskelerine ihtiyaç duyulsa da yüz maskesi konusunda insanları bilinçlendiren en büyük olay koronavirüstü. Hava kirliliğinin yoğun olarak hissedildiği yerlerde daha iyi nefes alma imkanını kullanıcılarına veren Philips hava maskesi, sahip olduğu özellikleri ile öne çıkar. 

 Philips Hava Maskesi Özellikleri Nelerdir?

 Philips hava maskesi özellikleri; kullanıcılarının daha rahat bir egzersiz deneyimi yaşamasını sağlar. Yeni Philips hava maskesini en önemli özelliği; nefes darlığı hissini ortadan kaldırmaya yardımcı olmak için entegre bir temiz hava fanı ile iki yönlü filtrelemedir. Bu ürün  yüz maskeleri arasında benzersiz özellikleri ile öne çıkar. Yerleşik bir fanı olan hava maskesi; nefes darlığı yaşayan birçok kişiye yardımcı olabilir.  Philips Hava Maskesi 6000 ; kullanım ve ürün bakımı açısından kullanıcıya birçok kolaylık sağlar. Mikro USB şarj, yıkanabilir ağ katmanı ve PM 2.5 partiküllerini filtreleme gibi özelliklere sahiptir.  

 Philips hava maskesi, basit çift maskeleme fikrini takip eder. Bu temelde bir arada iki maskedir. Dış katman, fan modülünü entegre eden yapısal olarak sağlam bir ağ yapısıdır. Fan modülünün maskeye eklediği ağırlığının maskenin aşağıya kaymasını engellemek için maskenizin yüzünüze iyi oturması gerekir. Çıkarılabilen bu modül, şarj ederken kolaylık sağlar. İç katman ise birçok katmandan oluşur. Dış ve iç katman bir araya gelerek soluduğunuz havaya 4 katmanlı bir filtre uygular. Solunan hava bu filtreden geçtikten sonra fandan dışarı verilir. Aldığınız havanın maskeden nasıl fan aracılığı ile üflendiğini merak ediyor olabilirsiniz. Fanın içindeki havalandırma deliklerinin yönü aşağı bakar, yani üflenen partiküller yere doğru yönelir ve yetişkinler için asla nefes alma seviyesinde kalmaz. 

 Maskedeki iç katman, belirli bir kullanımdan sonra değiştirilmelidir. Kutunuzun içinden çıkan değiştirilebilir filtre katmanı; kirli havaya ortamlarda stres olmadan filtrenizi değiştirip temiz hava almanızı sağlar. Aslında iç maskenin her katmanı size 122 saate kadar dayanmalıdır. Maskenizi değiştirme zamanı geldiğini ise iç katmanının koyulaşmasından anlayabilirsiniz. 

 Bu katmanların hiçbiri N95 veya N99 sertifikalı değildir. Bu sebeple bu ürünün sadece hava kirliliği önleyici bir maske olduğunu aklınızdan çıkarmamanız gerekir. Philips hava maskesi, konforunuzu da düşünerek üç farklı fan hızına sahiptir. Örneğin koşu esnasında fan hız ayarını daha yükseğe alırken yürüyüş esnasında ise daha düşük fan ayarını kullanabilirsiniz. Maskenin pil ömrü hıza bağlıdır, ürünü yeniden şarj etmeden önce düşük fan hızında yaklaşık 3.5 saat rahatça kullanabilirsiniz. 

Philips Hava Maskesi Kullanım

Philips Hava Maskesi

 

 Philips Hava Maskesi Kullanıcıların Hayat Kalitesini Arttırıyor 

Birçok kişi koşu veya egzersiz esnasında nefes alma sorunları sebebiyle rahatsızlık yaşar. Bireylerin ihtiyaçlarını gözeten yenilikler ise onların hayat kalitesini arttırıyor. Fanlı maskeler ise onlar için kurtarıcı niteliğindedir. Soluduğunuz havayı daha hızlı dışarı atarak ve yeni havanın daha hızlı filtrelenmesini sağlayarak nefes almayı kolaylaştırır. Böylelikle daha konforlu ve sağlıklı bir egzersiz yapılabilir.  

bilginkurt_editor

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 51 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.

Ülkemiz, yabancı emlak yatırımcıları için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli gibi ekonomi merkezi şehirlerimizin yanında deniz turizmi ile ünlü şehirlerimiz de çok tercih ediliyor. Bodrum satılık daire veya Alanya satılık daire gibi şehirlerimizdeki satılık ilanları da çok fazla aranmaya başlandı.

KATEGORİLER