Oyuncular Nintendo Switch OLED veya Evercade VS Satın Almalı Mı?

bilginkurt Eylül 03, 2021 219 okunma 0 yorum 2 dakikada okuyabilirsiniz
Evercade Konsolları

Oyuncular Nintendo Switch OLED veya Evercade VS’yi satın almalı mı? T3, Nintendo Switch OLED’den neden daha iyi bir satın alma olabileceğini öğrenmek için doğrudan Evercade VS’nin yapımcılarıyla konuşuyor.

Yakın zamanda duyurulan yeni video oyun konsollarından Nintendo Switch OLED ve Evercade VS, T3.com’da en çok ilgiyi gördü. Evercade VS hakkında daha fazla bilgi edinmek için, oyuncuların Evercade VS’yi neden aramaları gerektiğine dair bir dava açan resmi sözcüsü Sean Clever ile temasa geçtik.

Doğal olarak, T3 olduğumuz için doğrudan en önemli soruya geldik.

Evercade Konsolları

Evercade Konsolları

Retro oyuncular bir Nintendo Switch OLED veya bir Evercade satın almalı mı?

“Tabii ki bir Evercade diyeceğim! Tüm ciddiyetle, Switch inanılmaz bir makine ama bu noktada pek çok okuyucunun çocukları için zaten bir veya bir versiyonuna sahip olacağını hayal ediyorum. günümüzün en iyi oyunlarından bazılarını oynamanın harika bir yolu.

“Ama Evercade, geçmişe açılan, kendi anılarınızı yeniden yaşamaya ve daha genç olanların onları anlamasına yardımcı olmaya yönelik bir pencereden çok daha fazlası. Evercade, kendi nostaljinizi hatırlamanıza yardımcı oluyor ve bunun fiziksel doğasıyla, çok daha fazla bir şey hissettiriyor. doğal retro cihaz. Aynı zamanda çok daha ucuz.”

Evercade konsolları için alışveriş sepeti koleksiyonu, artık çok sayıda klasik yayıncıyla birlikte büyümeye devam ediyor. Bu anlaşmaları yapmak ne kadar zor ve 2022 ve sonrası için daha fazla sıra var mı?

“Yıllarca mülklerini ruhsatlandırmış insanlarla uğraştığımız için bazen nispeten kolay oluyor. Bazen uluslararası hak sahipleriyle uğraşmanız ve lisanslara sahip olanların izini sürmeniz gerektiğinde daha zor oluyor. Ama asla sıkıcı değil. İnanılmaz derecede sıkıcı.

“Bu, 2022 için şimdiden bazılarının sıraya girdiği anlamına geliyor bunlardan biri Renovation Collection 1 ile zaten duyurulmuştu ve üzerinde çalıştığımız daha pek çok şey var. Devam ettikçe, aramıza çok daha fazla klasik yayıncı getirmeyi hedefliyoruz ve biz’ Bunu yapmak için iyi bir konumda.”

Evercade kartuş paketlerini piyasaya sürmek için herhangi bir planınız var mı?

“Zaten özel bir perakende ortağı olan Funstock ile birlikte paket paketlerinde bazı donanım paketlerine sahibiz. Ve başlangıç/premium paketlerimizde her zaman bir kartuş paketi bulunur. Sadece 1-4 numaralı Arabalar yerine belirli bir yayıncı veya tema. Böylece insanlar koleksiyonlarına güzel paketlerde başlayabilir.”

Evercade VS Founders Edition tamamen tükendi. El tipi sistem veya VS için daha özel sürüm Evercade konsolları yayınlamayı planlıyor musunuz?

“Bir tane aldığınız için tebrikler! Kesinlikle harika bir koleksiyon olacaklar. Elbette her zaman yeni seçeneklere bakıyoruz, çünkü retro oyundaki koleksiyonerlerin bu seçeneklere yeni bir şeyde sahip olmaktan keyif aldıklarını biliyoruz. Gelecekte daha özel el bilgisayarları görün. Oyuna özel sınırlı sürümler bile alabilirsiniz. Şu anda, insanların Evercade’e katılmasını kolaylaştırmak için paketlenmiş paketlere daha fazla odaklanılıyor.”

Öykünmeyle ilgili resmi Evercade konumu nedir?

“Öykünme harika doğru yaptığınız ve yasal olarak yaptığınız sürece. Eski donanımı canlı tutan insan topluluğu inanılmaz ve ben de onlardan biriyim. Ancak teknoloji değişiyor ve günden güne dünyada değişiyor.

“Öykünme, oyunları ve deneyimi canlı tutmanın cevaplarından biridir, ancak son 20 yıldaki yasadışı erişim ve İnternet’in dolaysızlığı, insanlara hızlı ve gevşek bir deneyim sunma potansiyeline sahiptir, bu oyunların hak ettiği şey değildir. Mümkün olan en iyi öykünmeye sahipseniz, ki bunu yaptığımızı düşünüyoruz ve yasal olarak lisanslanmış oyunlara ve araçlara sahipseniz ve oyun endüstrisi ekonomisine katkıda bulunuyorsanız, orijinal bir deneyime olabildiğince yakın bir şekilde hizmet veriyorsunuz demektir. Evercade VS kesinlikle ‘evde televizyon karşısında oturma’ hissini verecek ve bu muhtemelen öykünmenin normalde kaçırdığı en önemli şeylerden biri deneyim.”

Evercade VS için piyasaya sürülen herhangi bir aksesuar bekleyebilir miyiz?

“Gerçekten de yapabilirsiniz. 2022 için ufukta Evercade kablosuz kontrol cihazları var ve her zaman kontrol seçeneklerini genişletmeye çalışıyoruz. Oyunlarımızın çoğu kürekler, oyun çubukları ve hareket topları çağından geliyor, bu yüzden şaşırmayın eğer bazılarının gelecekte geldiğini görürsen.”

bilginkurt

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 66 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.

Ülkemiz, yabancı emlak yatırımcıları için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli gibi ekonomi merkezi şehirlerimizin yanında deniz turizmi ile ünlü şehirlerimiz de çok tercih ediliyor. Bodrum satılık daire veya Alanya satılık daire gibi şehirlerimizdeki satılık ilanları da çok fazla aranmaya başlandı.