Paralimpik Oyunları Çevrimiçi Olarak Nasıl İzlenir?

bilginkurt_editor Eylül 21, 2021 197 okunma 2 yorum 5 dakikada okuyabilirsiniz
Paralimpik Oyunları

Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunlarına çok benzeyen Paralimpik Oyunları da geçen yaz planlanan orijinal tarihinden itibaren askıya alındı. Bununla birlikte, en son aksiyonları takip edebilmeniz ve nerede olursanız olun Tokyo 2020’yi izleyebilmeniz için size ücretsiz bir Paralimpik canlı akışını nasıl alacağınızla ilgili tüm bilgileri verdiğimiz için önümüzdeki haftalarda olağanüstü bir dizi atletik yetenek bekleyebilirsiniz.

22 farklı spor dalında toplam 539 etkinlikten oluşan, Goalball ve Boccia dahil olmak üzere Paralimpiklere özgü birçok altın madalya ve spor dalı var. Tokyo 2020 ayrıca badminton ve tekvando da dahil olmak üzere Paralimpik ilkleri gördü.

Bir çeşitlilik kutlaması, kesinlikle en iyi spor yeteneğinin olağanüstü bir iki haftası olacak. Neyse ki, size çeşitli bölgelerde ücretsiz olarak Tokyo 2020’yi izleme seçenekleriyle birlikte ücretsiz Paralimpik canlı yayını almanın tüm yollarını sunuyoruz. Ülke dışında ve yerel yayıncınıza erişmek mi istiyorsunuz? Neden olmasın coğrafi kısıtlamaları atlamak için bir VPN deneyin?

Paralimpik Oyunları

Paralimpik Oyunları

Ülke dışındaysanız Paralimpik Oyunları ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

Tokyo 2020 Paralimpik Oyunları sırasında herhangi bir noktada ülke dışındaysanız, bu coğrafi kısıtlamaları aşmak için en iyi VPN’imizi kullanarak her spor ve disiplinin canlı akışına erişmeye devam edebilirsiniz.

Çoğu yerli yayıncı, akış hizmetlerini ülkelerine kilitlerken, denizaşırı ülkelerde All4, 7 Plus ve CBC’nin beğenilerine erişmek söz konusu olduğunda bir duvara toslayabilirsiniz. Bununla birlikte, kendinize kullanışlı bir akış VPN’i alarak, ABD veya İngiltere’deki (veya çevrimiçi içeriğinizin coğrafi olarak kısıtlandığı yere bağlı olarak bu konuda başka herhangi bir yerdeki) bir sunucuya atlayabilirsiniz ve bu, IP adresinizi değiştirmek için değiştirir. Sanki evinizin rahatlığında geziniyormuşsunuz gibi görünür.

ExpressVPN, VPN sağlayıcıları seçimimizdir – Tutarlı yüksek hızları ve zengin güvenlik özelliklerinin yanı sıra coğrafi kısıtlamalı içeriğin kilidini açma özelliğiyle 2020 Tokyo Paralimpik Oyunlarını ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Daha da iyisi, yeni müşterilere 30 günlük para iade garantisi sunarak, denemenize ve gerçekten sizin için hizmet olup olmadığını öğrenmenize olanak tanır. Daha da iyisi, şu anda %49 tasarruf edebilir ve planınızla ücretsiz olarak 3 ay daha kazanabilirsiniz.

Paralimpik Oyunları 2021 canlı akışı için %100 risksiz ExpressVPN’i deneyin.

İngiltere’de Paralimpik Oyunları nasıl ücretsiz izlenir?

İngiltere’de Kanal 4, 2021 Paralimpik Oyunları’nın kapsamlı kapsamını izleyebileceğiniz yerdir %100 ücretsiz. Kanal 4’te 300 saatin üzerinde 7/24 kapsama alanı vaat eden More 4, takım sporları için uygun bir yer olacak ve All4, TV’nin önünde olamıyorsanız bir dizi cihazda izlemenize izin verecek.

Ayrıca, 16’ya kadar Paralimpik canlı yayına ev sahipliği yapacak olan Channel 4’ün Paralimpik mikrositesini de inceleyebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken Kanal 4’te çevrimiçi izlemek için ücretsiz bir hesap oluşturmak.

Televizyonda izlemiyor musun? All4 uygulamasını aşağıdaki cihazlarda edinebilirsiniz:

 • Akıllı TV’ler: Samsung, FreeviewPlay
 • Masaüstü: Windows, Mac
 • Mobil: iOS, Android
 • Medya yayıncıları: Amazon Fire TV, Now TV, Apple TV, Chromecast, Roku, Sky, Virgin Media
 • Konsollar: Xbox One, PS4

Tokyo 2020 Paralimpik Oyunları için Birleşik Krallık’ta olmayacak mısınız? Kanal 4’teki ücretsiz, reklamsız kapsama alanını kaçırmayın. Sakinler, konumlarını İngiltere’deymiş gibi görünecek şekilde değiştirmek ve All4’ü her zamanki gibi izlemek için bir VPN indirip kullanabilirler.

ABD’deki Paralimpik Oyunları nasıl izlenir

Olimpiyatlar gibi, ABD’de bir dizi kanal ve platforma bölünmüş bir Paralimpik canlı akışı bulacaksınız, ancak derinlemesine ücretsiz kapsama alanı NBC ve NBCSN kablo kanallarındaki doğrusal TV kapsamı ve NBC’nin özel akış hizmeti ile sınırlıdır.

Tavus Kuşu izle Bedava Önemli noktalar ve analizler için Tokyo Live ve Tokyo Today Paralimpik gösterileri. Peacock Premium ve bir dizi etkinliğin finallerini kapsamasıyla biraz daha derine dalmak için, 7 günlük ücretsiz deneme yeni müşteriler için.

Ancak daha kapsamlı kapsama için kablo kesicilerin Sling TV veya FuboTV’ye abone olması gerekir. FuboTV sizi yakalarsa, bir 7 günlük ücretsiz deneme.

Tüm bu hizmetlerle tercihiniz ne olursa olsun, kendinizi ABD dışında bulursanız ve yerel yayıncınızı izlemek istiyorsanız, bir VPN yardımıyla evdeymiş gibi izleyebilirsiniz.

Dünyanın geri kalanında Paralimpik Oyunları nasıl ücretsiz izlenir

Dünyanın en iyi sporcularını bir araya getiren, İngiltere ve ABD dışında, Tokyo’daki tüm aksiyonlar için Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda gibi ücretsiz bir Paralimpik canlı akışı sağlamak için birçok seçenek var. Seçenekleri izlemek tamamen ücretsiz.

İçinde Kanada, aracılığıyla birçok Paralimpik kapsamını ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. CBC. Platformdan en iyi şekilde yararlanmak için genellikle ödeme yapmayı beklerken, web sitesinde ve cihaz uygulamaları aracılığıyla tamamen ücretsiz olarak sunulan bir sürü ücretsiz Tokyo 2020 kapsamı olduğunu gördük.

Aşağı Altında Avustralya, ücretsiz bir Paralimpik canlı akışından yararlanabilirsiniz. Tüm içerik, Kanal 7’de lineer TV’de ve isteğe bağlı hizmetiyle çevrimiçi olarak izlenebilecek, 7Plus.

Gölün karşısındakiler için Yeni Zelanda, TVNZ Duke’de ücretsiz izleme seçeneğine sahipsiniz ve TVNZ İsteğe Bağlı.

Tokyo 2020 Paralimpik Oyunlarını dünya çapında ücretsiz olarak canlı yayınlamak için diğer seçenekler için, özel Wikipedia sayfasından daha kapsamlı bir liste bulamadık. Burada, çoğu bir ödeme duvarının arkasında olmayacak olan 2021 Paralimpik Oyunları için ülkelerin ve bunlara karşılık gelen yayıncıların bir listesini bulacaksınız.

Ve tabii ki, ülkede olmayacaksanız ve Paralimpikleri tercih ettiğiniz yayıncı aracılığıyla ücretsiz olarak izlemek istiyorsanız, bir VPN’den en iyi şekilde yararlanın coğrafi kısıtlamaları atlamak ve Tokyo 2020’yi yayınlamak için.

Tokyo 2020 Paralimpik Oyunları programı

 • Paralimpik Açılış Töreni – 24 Ağustos
 • Okçuluk – 27 Ağustos – 4 Eylül
 • Atletizm – 27 Ağustos – 5 Eylül
 • Badminton – 1-5 Eylül
 • Boccia – 28 Ağustos – 4 Eylül
 • Kano Sprint – 2-4 Eylül
 • Bisiklet Yolu – 31 Ağustos – 3 Eylül
 • Bisiklet Parkuru – 25-28 Ağustos
 • Binicilik – 26-30 Ağustos
 • Futbol 5’li – 29 Ağustos – 4 Eylül
 • Golf – 29 Temmuz – 7 Ağustos
 • Goalball – 25 Ağustos – 3 Eylül
 • Judo – 27-29 Ağustos
 • Güç Kaldırma – 26-30 Ağustos
 • Kürek – 27-29 Ağustos
 • Çekimler – 30 Ağustos – 5 Eylül
 • Oturarak Voleybol – 27 Ağustos – 5 Eylül
 • Yüzme – 25 Ağustos – 3 Eylül
 • Masa Tenisi – 25 Ağustos – 3 Eylül
 • Tekvando – 2-4 Eylül
 • Triatlon – 28-29 Ağustos
 • Tekerlekli Sandalye Basketbolu – 25 Ağustos – 5 Eylül
 • Tekerlekli Sandalye Eskrim – 25-29 Ağustos
 • Tekerlekli Sandalye Rugby – 25-29 Ağustos
 • Tekerlekli Sandalye Tenisi – 27 Ağustos – 4 Eylül
 • Paralimpik Kapanış Töreni – 5 Eylül

VPN kullanarak nasıl izlenir

Dünyanın neresinde olursanız olun, ücretsiz bir Paralimpik canlı akışı söz konusu olduğunda eylemin hiçbir anını kaçırmamanızı sağlamak söz konusu olduğunda, bir VPN en iyi arkadaşınız ve en kullanışlı yazılım parçalarından biri olduğunu kanıtlayabilir. Ülkede olmasanız bile seçtiğiniz yayıncıyı izlemenize izin veren VPN, coğrafi kısıtlamalı içerik kitaplığının tamamını açmanın anahtarıdır. Ama nasıl?

 • VPN sanal özel ağ için ayakta verilerinizi şifrelemek ve dışarıdakiler tarafından okunamaz hale getirmek için ayarlanmış protokolleri kullanarak, çevrimiçi gezinirken güvenlik ve anormallik sunar.
 • Bunun bir parçası olarak siz de IP adresinizi değiştirin, konumunuzu tanımlar.
 • Çoğu VPN, bir sunucularının bulunduğu konumların listesi katılmak. Onlara bağlanmak IP’nizi değiştirir o ülkeden/şehirden göz atıyormuş gibi görünmek için. Sırayla, o zaman yapabilirsiniz o ülkeye kilitlenmiş içeriğe erişim.
 • Bir VPN bulmaya gelince, onu bulduğunuzdan emin olmalısınız. seçtiğiniz cihaz için uygun olan en iyisi, VPN sağlayıcıları, Mac için VPN, Android akıllı telefonlar için VPN, bir iPad VPN ve hatta bir dizi oldukça şık ücretsiz VPN dahil olmak üzere bir dizi cihaz için uyumluluk sunar.
 • Cihazınız için en uygun VPN’e ve bir VPN kullanma yöntemlerinize karar verdikten sonra, üye ol ve yükle.
 • Tokyo 2020 Paralimpik Oyunlarını izlemek için yapmanız gereken tek şey mevcut sunucular listesinden bir ülke/şehir seçin ve bağlanın. Çevrimiçi kapılarını size açan akış hizmetleriyle bu coğrafi kısıtlamaları aşabileceksiniz.
 • tavsiye ederiz test çalıştırması yapmak Tokyo 2020’nin hiçbir anını kaçırmamak için Paralimpik Oyunları başlamadan önce çalışmasını sağlayın.
 • Ayrıca paranızın da iyi harcandığından emin olmak istiyoruz, bu nedenle bir Risksiz deneme sunan VPN. ExpressVPN, 30 günlük para iade garantisi olan birçok sağlayıcıdan biridir.

bilginkurt_editor

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 58 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (2)

bilginkurt_editor

Tokyo 2020 Paralimpik Oyunlarının başlama tarihi ne zaman??

Eylül 21, 2021 yanıtla

bilginkurt_editor

Açılış seremonisi 23 Temmuz’da yapılan 32. Yaz Olimpiyat Oyunları, 8 Ağustos Pazar günü son buldu.

Eylül 21, 2021 yanıtla

Ülkemiz, yabancı emlak yatırımcıları için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli gibi ekonomi merkezi şehirlerimizin yanında deniz turizmi ile ünlü şehirlerimiz de çok tercih ediliyor. Bodrum satılık daire veya Alanya satılık daire gibi şehirlerimizdeki satılık ilanları da çok fazla aranmaya başlandı.