Doğukan Dudaroğlu, Doğukan Dudaroğlu Kimdir, Doğukan Dudaroğlu Hakkında

bilginkurt_editor Kasım 07, 2022 9 okunma 0 yorum 2 dakikada okuyabilirsiniz
Doğukan Dudaroğlu

Doğukan Dudaroğlu hakkında merak edilen konuların başında kariyeri gelmektedir. TAYSAD ve TAİDER üyesi olarak karşımıza çıkan Doğukan Dudaroğlu, yıllar boyunca birçok başarıya imza atmıştır.  

Günümüzde aile şirketi EKU Fren ve Döküm San. A.Ş’de görevini sürdürmektedir. Hem eğitim hem de iş hayatında etkileyici başarılara sahip olan Dudaroğlu’nu bugünkü yazımızda yakından tanıyacağız.  

Doğukan Dudaroğlu kimdir sorusuna yanıt ararken eğitim ve iş hayatındaki tüm merak edilenleri sizlerle paylaşacağız. Sonrasında ise sektöründe öncü olan EKU şirketini inceleyeceğiz. Dilerseniz vakit kaybetmeden başlayalım, keyifli okumalar!  

Doğukan Dudaroğlu Kimdir?  

Doğukan Dudaroğlu 1985 yılında doğmuştur. Koç Lisesi’nde 2003 yılında başlayan eğitimine, 2007 yılına geldiğimizde İngiltere’de devam etmiştir. Üniversite eğitimini İngiltere’de tamamlayan Dudaroğlu, Reading Üniversitesi Ekonomi (BSc) bölümü mezunudur.  

TAYSAD Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği’nin yönetim kurulunda yer alırken aynı zamanda TAİDER Aile İşletmeleri Derneğine de üyedir.

Doğukan Dudaroğlu

Doğukan Dudaroğlu Kimdir

Garanti Yatırım ve Cerberus Capital Management L.P.ortaklığı ile kurulmuş olan Özel Sermaye fonunun ve EBRD ile birlikte kurulmuş olan Özel Sermaye fonunun kuruluş aşamalarında ve yönetilmesinde aktif rol oynamıştır.  

Kariyerine bakıldığında İngiliz Diageo Plc’ye yapılmış olan Mey İçki satışında ve bir reklam şirketi satışında danışman olarak görev almış olduğu da görülmektedir. Enerji, gayrimenkul, otomotiv gibi daha birçok sektörde öne çıkan firmalara yatırım yapılmasını sağlamıştır.  

Şu anda ise Genel Müdürlük pozisyonuna EKU Fren ve Döküm San. A.Ş’ de devam etmektedir.

Doğukan Dudaroğlu Hakkında

Doğukan Dudaroğlu

EKU Fren ve Döküm San. A.Ş Hakkında Merak Edilenler  

60 yılı aşkın bir üretim tecrübesine sahip olan EKU, global şirketlere fren kampanaları üretimi sağlayarak sektöre adımını atmıştır. Yıllar süren tecrübesi sayesinde günümüzde Avrupa’nın en büyük dökümhaneleri arasında sayılır.  

Dikkat çeken Talaşlı İmalat Tesisi, 2 milyon üretim kapasitesine sahip bir tasarım ile oluşturulmuştur. Gelişmiş donanımı ile Avrupa’nın önde gelen işleme tesislerinden biridir.  

Yedek parça marketi ve ana sanayi denildiğinde ilk akla gelen isimlerden biri olarak hizmet alanını ülke sınırları dışına çıkarmıştır. Hem Avrupa hem de Amerika’ya ihracat gerçekleştirmektedir.  

Geniş yelpazede sunduğu ürün çeşitleri; şirketin ününü globale taşımasında büyük yardımcı olmuş, otomotiv alanındaki ihtiyaçları karşılamıştır.  

Bu yazımızda Doğukan Dudaroğlu hakkında merak edilenleri paylaşıp EKU şirketini yakından inceledik. Konu ile alakalı görüşlerinizi ve sorularınızı yorumlar kısmında bekliyor olacağız! 😊  

bilginkurt_editor

Editör henüz kendisi hakkında herhangi bir bilgi girmedi.

Toplam 58 yazı paylaştı.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir.*

Yorumlar (0)

Herhangi bir yorum yapılmamış.

Ülkemiz, yabancı emlak yatırımcıları için cazibe merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli gibi ekonomi merkezi şehirlerimizin yanında deniz turizmi ile ünlü şehirlerimiz de çok tercih ediliyor. Bodrum satılık daire veya Alanya satılık daire gibi şehirlerimizdeki satılık ilanları da çok fazla aranmaya başlandı.